MVP NBA lige, Nikola Jokić, uživa u slobodnom vremenu i odmoru.
Pošto je u Švedskoj učestvovao na jednom kasačkom derbiju, sada se pojavio na konjičkoj manifestaciji u Italiji, preciznije u Bolonji.
Tamo je izazvao veliku pažnju navijača, a jedan od njih je podelio svoje impresije posle susreta sa Jokićem.
– Zdravo ljudi, moje ime je Lorenco i zajedno sa svoja dva prijatelja sam sreo Nikolu Jokića na hipodromu u Bolonji. Potpisao nam je dres i kada smo ga pitali da li želi da osvoji još jedno MVP priznanje rekao nam je da je sledeće godine zainteresovan samo za osvajanje NBA titule – napisao je na svom profilu momak iz Italije.
PREOKRETOM DO BREJKA: Boston srušio Golden Stejt u prvom meču finala NBA lige! (VIDEO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE: MERIDIAN „FABRIKA KISEONIKA“ – Zasađeno više od 1.000 sadnica širom Srbije



dunja
Posle dva MVPija normalno da mu ostaje samo cilj da Denver bude prvak,ali to je jako velika zelja!!!!
angelina
Zna on dobro šta mu je cilj i ide ka njemu
sergej
Mogao bi tako da bude zainteresovan pa da pomogne majci Srbiji igranjem za reprezentaciju