Ponovo je Sumgait namučio senzaciju Lige šampiona, ali Karabag je ipak pronašao rešenje da savlada četu Saše Ilića u poslednjoj utakmici aktuelne sezone (3:4).
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Dan posle meča pred mikforon je stao prekaljeni srpski vezista, Nikola Ninković, koji je utiske sumirao u razgovoru za “QOL.az”.
“Bila je to dobra utakmica. Ovo je bio poslednji meč sezone. Najvažnije je da niko nije doživeo povredu. Završili smo sezonu bez problema i povreda. Meč je bio zanimljiv, publika je videla mnogo golova. Sada treba da razmišljamo o odmoru”, počeo je Ninković.
Osvrnuo se prekaljeni plejmejker na čitavu sezonu.
“Dobro smo počeli prvenstvo i veoma uspešno odigrali prvi deo sezone. Međutim, posle zimske pauze malo smo pali u formi. U nekim utakmicama nismo imali sreće. Pred kraj sezone smo se ponovo podigli, ali je već bilo kasno. Izgubili smo šanse za plasman u evropska takmičenja.”
Tema je bila i njegova budućnost u Sumgaitu.
“Imaćemo razgovor sa upravom. Zato trenutno ne mogu ništa konkretno da kažem. O svemu ćemo razgovarati sa predsednikom kluba i menadžerom.”
Bivši as Partizana imao je samo reči hvale za kvalitet tamošnjeg prvenstva.
“Liga mi se dopala. Nivo prvenstva Azerbejdžana uopšte nije nizak. Gledali smo zanimljivu i neizvesnu sezonu.”
Prema Nikolinom stavu, pozitivnu ulogu odigralo je i ukidanje limita za strane igrače.
“Mislim da je dobro što nema ograničenja za strance. To podiže kvalitet prvenstva. Karabag je ostvario odlične rezultate u Ligi šampiona i po mom mišljenju i nepostojanje limita je imalo svoju ulogu.”
Bonus video:



natalija
Malo je zabrinjavajuće što mu sami nisu ponudili nov ugovor već mora da obavi razgovor sa njima.
dorde
Jako dugo tu ima status jednog najbitnijih igrača i on odlučuje gdje će i šta će najviše