Nikola Trajković je pre nešto više od mesec dana dao neopozivu ostavku na mesto trenera Radničkog iz Niša i najavio da se više nikada neće vraćati u srpski fudbal.
Međutim, sada je bivši fudbaler Crvene zvezde u intervjuu za Informer izjavio da je preterao sa tom odlukom.
SPREMI SE ZA BESPLATNU ZABAVU: Preuzmi BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 100 FREEBET-OVA na Super Heli igri – registruj se na sajtu meridianbet.rsili putem mobilne aplikacije.
„Priznajem, malo sam preterao, bio sam pod utiskom svega što se dešavalo u Pančevu. Srbija je moja zemlja i naravno da bih jednog dana voleo opet da vodim neki tim. Imao sam poziv jednog superligaša pre nekoliko dana, a povratak uvek ostaje opcija. Želim da pomognem da naš fudbal podignemo na viši nivo“.
Kada se govori o završetku prvenstva, Trajković nema dilemu…
„Ovo ne pričam navijački, već najiskrenije – Zvezda ima kvalitetniji tim od Partizana i da je Vladan Milojević od početka sezone bio na klupi, bodovna razlika bi sigurno bila i veća. S druge strane, svaka čast Igoru Duljaju na onome što radi sa crno-belima, izvukao je maksimum i s obzirom na sve probleme s kojima se bore, ovi rezultati su odlični. Videćemo šta će se dogoditi u derbiju, ali svakako nije isključeno da i jedni i drugi kiksnu još neki put. Ne verujem baš da mogu da dobiju sve utakmice do kraja sezone“
BONUS VIDEO:



Sale Vuk
Pomalo je burno reagovao i naravno da se sad kaje zbog toga
Goran Munic
Sigurno je dobio neku ponudu iz Srbije,i ajde sad kao da se opere od te izjave