Fudbaler Partizana Slobodan Urošević komentarisao je pobedu svoje ekipe protiv Javora u 22. kolu Ling Long Super lige Srbije.
Crno beli su pobedili tim iz Ivanjice rezultatom 1:0, a jedini gol na meču postigao je levi bek Beograđana.
Slobodan Urošević je bio na američkoj turneji i nije prošao pripreme sa prvim timom i ovo mu je bila prva utakmica kao startera u ovoj polusezoni.
-Zahvalan sam na pozivu koji mi je upućen, kao i na ukazanom poverenju selektora Stolice. Čast mi je što sam nosio kapitensku traku i predvodio nacionalnu selekciju. To je čast za svakog igrača. Što se tiče priprema i treninga, nisam ih prošao sa ekipom, ali su te dve nedelje bile radne. Imali smo stalno treninge i dve kontrolne utakmice. Po dolasku je bilo potrebno par dana da se apsolutno prilagodim i nastavim sa ekipom. Mislim da sam sad u prepoznatljivoj formi- izjavio je fudbaler Partizana.
Slobodan Urošević je protiv Javora postigao 9. gol u karijeri, a treći u Partizanovom dresu.
-Ono što je negde standardno, to je da svako gostovanje nosi određenu težinu. Ekipa Javora važi za nezgodnog protivnika, u ovoj utakmici su posebno u drugom poluvremenu pokazali jaku motivaciju i želju za promenom rezultata. Trudili su se da nas pritisnu i okrenu rezultata u svoju korist, međutim do samog kraja utakmice održali smo prednost i izborili se za još jednu uzastopnu pobedu. Imali smo još sansi u prvom poluvremenu koje, nažalost, nismo iskoristili na najbolji način. Sve u svemu, najvažnije je da smo uzeli 3 boda i odneli pobedu- dodao je levi bek crno belih.
Partizan je u Ivanjici ostvario 11. pobedu u nizu, i trenutno zauzima drugo mesto na tabeli Ling Long Super lige Srbije.
Stanojević: Ne pamtim kada smo imali neku ovako tešku utakmicu
Obavezno pogledajte:Zanimljivosti o ragbiju KOJE NISTE ZNALI | Meridian Sport TV



Dorcolac
Uvek je bitna pobeda,bio mec veliki ili mali,lokalni ili internacionalni….U svakom slucaju bravo za Partizan,ovo sa Javorom mu je bilo jako vazno….
JNA79
Jeste da je najvažnije da su pobedili i uzeli 3 boda ali bleda i tužna igra protiv Javora
Sardina
Lepo za njih,nadam se da ce moci da osvajaju neke bitnije utakmice uskoro 😀
Maras!!!
Uzeli ste tri boda kad ste igrali sa filijalom svojom,morali da se sklone ljudi!
Somi
Dobar gol Urosevica, njegov drugi u Partizanu… Teska utakmica u Ivanjici, ali Partizan po navici dobija mec
brka284
Po rutini izgleda 😛
Dambo
Sigurna i ocekivana pobeda Partizana, uvek su lako dobijali utakmice u Ivanjici.
El matador
Dobijali kad su njihova filijala ili ti njihov klub!Da je bio egal mec ne bi ga dobili do sutra!
Flaki
Partizan se muci ne.igra nista posebno.Ali ova pobeda u Ivanjici mu i tek kako znaci u borbi za drugo mesto.
falkao
kako ste igrali na turneji bolje da niste ni isli,nego drugacije nikada ne bi dobio poziv,pa bolje ikada nego nikada,a sto se tice danasnje utakmice,jeste sto kazes tri boda su tri boda,za prvo poluvreme da,ali za drugo niste zaluzili ni bod