Marej prihvatio poziv iz Francuske

Nekadašnji prvi reket sveta Endi Marej i dalje se borbeno vraća tenisu. Nakon neverovatnog povratka posle teške operacije, Britanac je preskočio Australijan open zbog korona virusa.

U međuvremenu, dobio je poziv za ATP turnir u Monpeljeu, a Tim Henman veruje da će Endi biti spreman za Vimbldon, gde želi da igra.

-Mnogi se pitaju što mu je potrebno da igra na ovim malim turnirima, ali sve dok uživa u tome što se takmiči i ima veru u sebe, treba to da čini. Zaradio je to pravo. Kada pogledate šta je sve prošao u poslednje tri izazovne godine, možemo svi da ga razumemo-, izjavio je Henman.

Nedavno je Marej poražen u finalu čelendžera u Bjeloj, a Monpelje će mu biti prvi ATP turnir od prošlog oktobra.

I Nadal podržao Đokovićevu ideju

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Zanimljivosti o ragbiju KOJE NISTE ZNALI | Meridian Sport TV

8 Komentara

    Naravno da treba da ucestvuje,ne moze se covek tako lako otarasiti onoga sto voli.Svakako nikad se ne zna koliko moze da napreduje.

    Vimbldon je mesto gde ce se ove godine sresti sve velicine tenisa!!!!!

    Moraće da ga prošvercuju ispod Lamanša! 😀

    Samo hrabro legendo! Iskreno se nadam da ce biti bolje i da ce biti u potpunosti spreman za Vimbldon.

    Siguran sam da ce i sam Marej biti bolje ako zaigra na nekom od manjih turnira. Licno to gledam kao na pripremu za nesto mnogo vece sto tek dolazi

    Bitno da pocne od nekud 🙂 Ne moze uve kono najteze,pogotovo ne posle dugog oporavka.

    znalo se da od njegovog povratka nema nista,i krivo mi je zbog toga,mnogo hvali na velikim turnirima kao ranije,ali nikako ne uspeva da se vrati,i mislim da ce tako i ostati ma koliko se trudio,ali bolje i neke manje turnire da igra nego,nego na velikim da odma isadne

    Dobro je za tenis da se Marey vratio.Za svakog ljubitelja ovog divnog sporta povratak Mareya tenisu je bas bas velika stvar.

Postavi odgovor