Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnik iz Surdulice 2:1 u golom Aleksandra Kataija u trećem minutu nadoknade vremena, ali je mnogo polemike, posebno u redovima Partizana izazvala sporna situacija pre slobodnog udarca.
Naime, pre pogotka koji je Katai postigao Partizan se oglasio na društvenim mrežama rezigniran zbog faula koji smatraju da nije postojao.
Zbog sumnje u to da je jedan od defanzivaca Radnika zakačio Kataija, crno-beli su prozvali predsednika Sudijske komisije, Dejana Filipovića na društvenoj mreži Tviter.
– Filipoviću, dokle više?! – poručili su iz Partizana uz snimak.
Da li je bio faul nad Kataijem – procenite sami.
MAGIJI OVOG ČOVEKA NEMA KRAJA: Zvezda u 93. minutu golom Kataija nekako preživela Radnik! (VIDEO)
OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Kamerun i osvoji dres! EP28 | Meridian



danilo
Neko potpiruje svađu između Zvezde i Partizana, sad će društvene mreže da gore
kristina
Ne vidim razlog da Partizan reaguje za Zvezdine utakmice
ivan
Gde oni da se ne oglse, da nešto ne kritikuju, optužuju itd. i sl.
niksa
Nikad kraja haosu u našoj ligi …uvek se traže neke kontroverzne situacije