Trener Mančester sitija Pep Gvardiola je izneo utiske posle remija sa Kristal Palasom (0:0) na “Selhurst Parku”.
On je rekao da je zadovoljan igrom svog tima i da je jedina greška to što nisu dali gol.
Svima je bila fascinantna odluka što Gvardiola nije napravio nijednu izmenu za 90 minuta igre.
– Nisam menjao ekipu jer sam bio zadovoljan kako igraju. Sve je bilo kako treba, osim što nismo dali gol. To je bila jedina greška, na žalost i najvažnija. Sreća ne postoji u fudbalu. Moraju da se daju golovi, a mi to ovog puta nismo uradili – rekao je Gvardiola i dodao:
– Ovaj tim koji je igrao večeras, igrao je i na prethodnim utakmicama, a igraće i na narednim.
“Građanima je to bio prvi remi susret u Premijer ligi još od 3. oktobra, kada su igrali nerešeno 2:2 sa Liverpulom na “Enfildu”.
Siti je prvi na tabeli PL sa 70 bodova, četiri više od Liverpula, ali i jednom utakmicom više odigranom.
NULA NA SELHURST PARKU: Siti ostao „bez municije“, veliki bod Palasa!
OBAVEZNO POGLEDAJ: Milan Aleksić: Dobro je, ali Partizan može mnogo bolje!| Sport Fokus Podcast EP39



leon
Gvardiola polako gubi konce koliko ja vidim!
sara
Sreca njegova pa je vodio jake klubove inace nula od trenera!
andrea
Zato si kisknuo zato stzo nisi menjao nista!
magdalena
Ko bi lud menjao ekipu ako je zadovoljan!!!!
darija
Dosta losih momenata u zadnje vreme,neki uniste protivnike a neki jedva rem iizvuku.
drina
Verujem da su zbog ovog remija daleko zadovoljniji u Liverpulu.
Tupak
Mada im to nista spektakularno ne donosi,osim ponovljene muke.