"Piksi se pitao za sve, ali sada mu se ne piše dobro - uslediće lakrdija"

Od kada je stigao u reprezentaciju početkom 2021. godine, reprezentacije Srbije je dobila drugačiju boju. Osetila se promena, a da nije odradio nijedan trening. Probudila se nada u fudbalskoj Srbiji da stvari mogu da se promene dolaskom Dragana Stojkovića.

Stvarno je i bilo tako, Piksi je uspeo da uspostavi hemiju među igračima i stvoju ozbiljan tim koji se plasirao na Svetsko prvenstvo u Kataru. Tamo nije bilo najbolje, ali svakako da je iskorak napravljen i da smo na dobrom putu da postanemo standarni na velikim takičenjima. Dok je radio kao selektor, mnogi su govorili kako je neformalni predsednik Fudbalskog saveza Srbije i kako se pita za sve u Staroj Pazovi.

Mesto prvo čoveka FSS je bilo upražnjeno, pa se kao najveći autoriritet sigruno prilično pitao. Ipak, nikada nije želeo da polemiše oko navoda da je alfa i omega Saveza. Naravno, to nije smetalo drugima da ga kao etiketiraju kao neformalnog predsednika. Takvog stava je bio i Ognjen Koroman, koji je objasnio koliko se pitao Piksi u Savezu, ali je i najavio da će se stvari promeniti, a razlog je novo rukovodstvo.

“Piksi je od dolaska na tu funkciju bio sve u Savezu, od kafe kuvarice, preko selektora svih reprezentativnih selekcija, pa do neformalnog predsednika FSS. Za sve se pitao, ali to sad neće moći i mislim da mu se ne piše dobro. Već posle prvog kiksa biće na velikom iskušenju i ostaje nam samo da posmatramo lakrdiju koja će se tada desiti”, rekao za Danas Koroman.

Bonus video:

Postavi odgovor