Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca ostvarili su istorijski uspeh plasmanom u Evropu, a povodom najuspešnije sezone do sada oglasio se i sam klub.
SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!
Porazom Čukaričkog od Partizana, Kragujevčani i Vojvodina su bukirali svoje mesto u kvalifikacijama za evropska takmičenja naredne sezone.
Odmah po završetku meča između Brđana i crno-belih, oglasio se tim sa Čika Dače.
“Vekovni san je ostvaren! RADNIČKI JE U EVROPI!
Nakon današnjeg poraza Čukaričkog od Partizana na Banovom brdu, “crveni” su kolo pre završetka prvenstva i matematički obezbedili učešće u evropskim takmičenjima naredne sezone.
Ovo je ujedno i najbolji mogući epilog ove nestvarne sezone koju je naš tim započeo kao “fenjeraš”, a završava je među pet najbolje plasiranih ekipa na superligaškoj lestvici i sa epitetom najvećeg hita prvenstva.
Hvala našoj divnoj publici, a posebno našim najvernijim navijačima “Crvenim đavolima”, koji su nas zajedničkim snagama nosili do najvećeg uspeha u klupskoj istoriji.
BRAVO FEĐA, BRAVO CRVENI!
EVROPO, ČUVAJ SE! STIŽU ĐAVOLI!“, navodi se u saopštenju Radničkog.
BONUS VIDEO:



Goran Munic
Hahaha ima da ispadnu u prvom kolu,i to tipa od ekipe sa Malte haha