Prvoligaška bomba u smiraju prelaznog roka: Slavoljub Srnić se vratio u Ljutice Bogdana

Nedavno se Grafičar pohvalio potpisom Nikole Stojiljkovića, a ovog podneva ljubičasti dres zadužilo je dobro poznato lice na Marakani, ali i u celom srpskom fudbalu – Slavoljub Srnić.

Vratio se iskusni krilni napadač u Ljutice Bogdana, gde će do kraja sezone braniti boje filijale svog matičnog kluba – Crvene zvezde, na terenu iza juga stadiona “Rajko Mitić”.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Srnić u klub sa Senjaka dolazi kao slobodan igrač, posle povratničke epizode u redovima Čukaričkog.

Osvajač šest titula šampiona Srbije, kao i četiri nacionalna Kupa – tri sa Zvezdom, jedan sa Čukaričkim, imaće dvostruku ulogu u ekipi Marka Neđića.

Na Srniću je prvenstveno zadatak da pomogne ekipi u ostvarenju ciljeva u okviru Prve lige Srbije, ali i da kao mentor doprinese razvoju mladih talenata u ljubičastoj opremi.

Stavio je Srnić paraf na ugovor sa zavidnim igračkim iskustvom, s obzirom na to da je za crveno-bele postigao 22 pogotka i 25 asistencija na čak 209 mečeva, a da je nastupao još za Čukarički, AEL Limasol, Las Palmas i Al Dafru.

Bonus video:

0 Komentar

    Dovlače igrače u Grafičar jer tako mogu da popunjavaju po potrebi i Zvezdine redove ako zatreba.

    Moze on puno da pomogne u toj ulozi koja mu je poverena…

    Prvo Stojiljkovic, a sad Srnic… Izgleda da ljubičasti i Zvezdan Terzić imaju nameru da igraju Superligu

    Ode i Slavoljub Srnic u Grafičar, izgleda da Zvezda ulaze dobar novac i u svoj drugi tim

Postavi odgovor