Real Madrid ovog leta neće dovoditi pojačanja. Zvuči čudno, ali tako izveštavaju španski mediji. O čemu se tačno radi?
Naime, španska “Marka” piše da je Real izuzetno pogođen pandemijom koronavirusa kada su u pitanju finansije kluba, te da oz tog razloga neće dovoditi nove igrače.
Sezona je za Real završena porazom od Mančester sitija i eliminacijom iz Lige šampiona, pa se očekivao remont tima, ali…
🚨 Real Madrid: El club, a la plantilla: 👉 "No habrá fichajes" 👀https://t.co/Z068EczPY1 informa @hugocerezo ✍️
— MARCA (@marca) August 12, 2020
Kako se navodi, uprava je okupila igrače i saopštila im da je klub zadovoljan učinjenim.
Ako i bude dolazaka, reč će biti o povratku igrača koji su na pozajmici u drugim klubovima.
Prvi čovek kluba Florentino Peres već je javno izjavio da sumnja da će biti velikih transfera u budućnosti.
Šta mislite, da li su Realu potrebna pojačanja ovog leta?
Problem pred Ligu šampiona: Barselona otkrila da ima zaraženog fudbalera!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sport INFO | Dončić, Bogdanović, Pirlo, Formula 1, Liga šampiona, Liga Evrope, LingLong Superliga



Dare24
Njima treba pojacanje za 3 milijarde nicemu ne vrede.
Zoran 222
Prekopotrebna su im pojačanja,sta tu nije jasno, sa ovim timom ne mogu daleko sledeće sezone.
Goran 22
Nemju oni toliko losu ekipu, samo da se uigraju kako treba i mislim da moze nesto da urade
Rade Vulic
Morace da se iskombinuje sa onim sto poseduje, posao ce Zidanu biti veliki i pravi izazov
Kiki88
Imaju dobar tim,ne treba menjati,osvojili su titulu,jos ce Hazard da se razigra
Biska
Imaju dobru ekipu za LaLigu, ako zele nesto vise u Ligi Sampiona trebace im jaci igraci
Pavlovicc.
Čuvaju pare za sledeće leto, da naprave bombe sa pojačanjima
Sasa 22
I to nece biti jedna bomba sa pojacanjima vec vise, napravice pravo iznenadjenje
Pakila
I nisu im potrebna realno…
Iverson
Mozda im samo u napadu treba jedan igrac, iskusan
LupusDei
Imaju dobar tim, uigran. To ne treba menjati
GeraldIcero
Guys just made a web-site for me, look at the link:
http://blackjackcasino.iwopop.com/ Tell me your recommendations. Thanks!
Flaki
Ako ne dovedu pojacanja nece biti nista od njih.
falkao
pa njima za pojacanja ne treba 30 miliona nego 300,oni dovode samo najbolje i najskuplje,tako da ce preskociti ove godine pa sta urade,imaju dobar tim,ali polako ima igraca koji su strariji i treba ih menjati