"SRBIJA GUBI OD BRAZILA ALI PROLAZI GRUPU": Čuveni napadač Seltika veruje u "Orlove"!

Nekadašnji napadač Seltika i Blekburna, Kris Saton, veruje da će reprezentacija Srbije proći u nokaut fazu Mundijala u Kataru.

Naime, Saton smatra da će Srbija završiti kao drugoplasirani tim u Grupi G iza neprikosnovenih Brazilaca dok će Švajcarska i Kamerun završiti takmičenje u grupi.

Dalje, on je prognozirao da će Švajcarci odigrati nerešeno 1:1 sa Kamerunom u prvom kolu, ali i da će Brazil savladati izabranike Dragana Stojkovića Piksija 2:1.

Srbija nema naročito dubok sastav, ali u svojih najjačih 11 imaju mnogo talentovanih igrača, i biće opasni na prekidima. Možda će namučiti Brazil, iako ne očekujem iznenađenje. Brazil je u odličnoj formi i izgubio je samo jednu od prethodnih 29 utakmica – finale Kopa Amerika od Argentine – piše Saton.

Šta mislite o analizi bivšeg igrača Seltika, da li vam deluje izgledno da se dogodi?

ORLOVI POLETELI ZA KATAR: Velika čast – Kraljveska porodica Bahreina ispratila Srbiju na Mundijal! (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Portugaliju i osvoji dres! EP29 | Meridian

5 Komentara

    Ma ne moramo ni grupu da prodjemo,samo Svajcarce da dobijemo.

    Ma mozda i Karioke iznenadimo,sve je moguce

    Jednostavno tako svi mi zamisljamo nasu repku

    Videcemo ljudi polako sa prognozama za koji dan ćemo već videti kako stojimo posle utakmice sa Brazilom

Postavi odgovor