Sevilja potopila Žutu podmornicu i isplivala na sredinu tabele

Sevilja je na svom terenu savladala Viljareal sa 2:1, u utakmici 30. kola La lige.

Sevilja je povela golom koji je Rafa Mir postigao u 34. minutu. U 45. minutu gol je postigao fudbaler Viljareala Nikolas Džonson, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Viljareal je izjednačio u 57. minutu golom Pau Toresa, a pobedu Sevilji doneo je Jusef En Nesiri golom u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Andalužani su proslavili svoju drugu uzastopnu pobedu, ukupno 10. u prvenstvu i 12. je na tabeli sa 38 bodova.

Viljareal je vezao dva poraza i šesti je na tabeli sa 47 bodova.

Ranije danas Valensija je na gostujućem terenu pobedila Elče sa 2:0, Barselona je na svom terenu bila bolja od Atletiko Madrida 1:0, a Majorka je na svom terenu pobedila Hetafe sa 3:1.

EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!