Čelnici Mančester sitija iznenađeni su optužbama koje su stigle iz Premijer lige zbog navodonog kršenja brojnih finansijskih pravila.
Premijer liga je predala dokumentaciju nezavisnoj komisiji koja će odlučivati o celom slučaju.
„Iznenađeni smo onim što je rečeno u saopštenju Premijer lige, da smo navodono kršili finansijska pravila. Predali smo sve materijala i verujemo da u našem radu nije bilo ništa sporno“, kaže se u saopštenju Sitija.
Klub pozdravlja odluku da ceo slučaj ode u ruke nezavisne komisije.
„Očekujemo da rade nepristarsno na osnovu korpusa dokaza koje imaju. Nadamo se da ćemo posle ovog moći da stavimo tačku na priču jednom i zauvek i da se ubuduće bavimo fudbalom“, zaključili su iz kluba.



Tika
Jao kako se prave naivni, još samo da im svi poveruju
Zmaj
Verovatno klub nije kriv,ali neki pojedinci su umeli da iskoriste svoju sansu i poziciju da nezakonito dodju do velike imovinske koristi,,,,Jer gde ima dima i vatre!!!!
Miloš
Sve pošteno pa na sud a oni se mnogo prave naivni
Dimaria
Neće sigurno priznati da su krivi i ako jesu i ako nisu uskoro cek osvanuti protiv istrage koja će da se vodi protiv njih