Srbin se ne miri sa porazom i lošim rezultatima: Svako od nas ima kvalitet da bude ovde? Dobro - hajde da to onda i pokažemo

Ne bori se Anderleht za titulu u Belgiji, ali trka za Evropu je svakako aktivna i svaki bod je bitan. I svaki poraz boli, pogotovo kad je od ekipe koja se bori za opstanak i to na domaćem terenu.

Minulog vikenda – Anderleht je izgubio od Serkl Briža rezultatom 2:3, a Mihajlo Cvetković nije mogao da sakrije bes posle poraza.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

“Primili smo glupe golove. Zaista nam fokus nije bio na pravom nivou. Problem je bio u načinu na koji smo ulazili u duele, kao da nam je falilo više oštrine. Jednostavno, intenzitet i energija nisu bili pravi”, prenosi “Voetbalfocus” reči Cvetkovića koji dodaje:

“Ne zanima me plasman u plej-of, već samo pobede. A hoću i da osvojimo kup. Takođe, ne mislim da smo izgubili zbog odsustva Nejtana Salibe. Svako od nas ima kvalitet da igra za Anderleht. Međutim, danas to nismo pokazali”, rekao je Srbin.

Cvetković se posle bolnog poraza priključio selekciji do 19 godina. Želi četa Gordana Petrića da se izbori za Evropsko prvenstvo.

BONUS VIDEO:

0 Komentar

    Nije ništa toliko strašno neka se okrenu nekim narednim utakmicama koje dolaze i neka tu poprave utisak

    Kvalitet se mora pokazati na terenu mora se pokazati rezultatima džabe što su oni individualnu dobri kada nema rezultata

    Poraz svog kluba da zaboravi i neka se skoncentrise na obavezi u nasoj reprezentaciji…

    Tako bi trebalo i Cvetkovićevi saigrači da se nerviraju jer on je u pravu, samo su pobede važne.

    Cvele je pomalo i zaboravljen u Srbiji otkako je otisao iz Čukaričkog

    Mladi Cvetković se sjajno snašao u Briselu, navijači su ga zavoleli i sve je kao iz bajke za njega

    Cvetković je bas zagrizao u Anderlehtu i želi sve da osvoji sa klubom

Postavi odgovor