Dejan Stanković nije krio zadovoljstvo posle trijumfa u Novom Pazaru i plasmana u polufinale Kupa Srbije. Crvena zvezda se tako pridružila Grafičaru, Vojvodini i Jedinstvu, koji su ranije obezbedili mesto među četiri najbolja tima u takmičenju.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Trener crveno-belih istakao je da je najvažnije bilo ostvariti pobedu, uprkos velikoj potrošnji ekipe u prethodnom periodu.
„Primarni cilj je bio da pobedimo, u tome smo uspeli i idemo dalje. Mnogo je utakmica bilo iza nas i potrošnje, ali mi smo Zvezda i nema kukanja. Čestitam momcima od srca. Bilo je dosta povreda, međutim niko nije odustao, svi su hteli da igraju. Čestitam i našim navijačima što su došli da nas bodre. Naših 300 Spartanaca. Jak ambijent, tvrda utakmica. Još jedna prepreka je preskočena ka našim ciljevima“, rekao je Stanković.
BONUS VIDEO:



kasija
Zvezda nije nesto blistala ali je uspela na kraju da se plasira u polufinale kupa
hristina
Deki se vise zahvaljivao Delijama nego svojim igračima hahaha, ceni navijace
ana
Nasta smo spali,da mora ovako da se prokomentarise,ovaj haos u Novom Pazaru…
ruZica
Zar je bio uplašen da potencijalno može doživeti poraz od Pazaraca.
boris
Tako je nema kukanja mi u pobjedi u porazu a otkako je Stanko isto uglavnom u poraz