Stefan Ščepović je na korak od povratka u španski fudbal, jer je po pisanju tamošnjih medija blizu dogovora sa Malagom.
Nekadašnji napadač Partizana je trenutno slobodan agent pošto je prošlog meseca raskinuo saradnju sa japanskom Mačidom. Šćepović (31) je opcija koja se uveliko razmatra pošto se argentinski napadač Pablo Čavarija teško povredio.
Šćepović je tokom karijere promenio mnogo klubova i država. Kada je reč o Španiji, nosio je dres Sporting Hihona i Hetafea. Bio je i u Seltiku, Jageloniji, Videotonu… Za Hihon je igrao u dva navrata, prvo u sezoni 2013/14, kada je stigao iz Partizana. Tada je postigao 23 pogotka, uz devet asistencija.
U slučaju realizacije transfera u La Ligi 2, bio bi još jedan bivši igrač beogradskih crno-belih. Ove sezone u dresu Sportinga blista Uroš Đurđević, novopečeni napadač reprezentacije Crne Gore.
Malaga je trenutno na desetom mestu drugog po kvalitetu takmičenja u Španiji. Vodeća Majorka ima 60, a Malaga 37. U poslednje vreme igraju po principu “toplo hladno”, odnosno naizmenično beleže pobede i poraze. Učinak im je 10-7-11.
LJUBINKO DRULOVIĆ EKSKLUZIVNO ZA MERIDIANBET SPORT: Poruka Piksiju? Oko Saveza je “lobi” i ljudi koji ne žele dobro srpskom fudbalu!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ljubinko Drulović: Piksi će promeniti reprezentaciju na bolje! | MOJ UGAO #12



JNA79
Ako ne uspe da se vrati u Španiju, vrata u Partizanu su mu širom otvorena!
Rade Vulic
Mislim da je mnogo izgubio na samom kvalitetu dok je bio u Kini i da nece pokazati nista ako se vrati u La Ligu 2
Somi
Nema od toga nista, Šćepovic je sada igrac za Ling Long ligu i igra na tom nivou fudbal.
Biska
Upravo tako nije on vise za jace lige, Spanija bi za njega bila premija ako ode
Dambo
Sćepa je dobar igrac, i sigurno da bi puno pomogao u spicu Malage
Gemo
Mislim da od njegove pomoci nema nista, mnogo je izgubio od kako je otisao u Kinu
gurkuf
nema nista vise od Scepovica,samo se seljaka,i sve su to epizodne uloge,Mlaga je postala standardan drugoligas,od kada su ispali pre nekoliko godina iz prve lige to im je to,tesko da ce se vratiti skoro u elitu,daj boze da odigra dobro do kraja sezone i da napravi nesto,pa mozda i neki bolji ugovor
Dzoker
Dzaba je sve to kad je sama Malaga losa, nece se oni jos dugo vartiti u Primeru