Spratak iz Subotice je završio važan posao u letnjem prelaznom roku.
Iz Makedonije stiže na jug Srbije – Brazilac Leo Antonio, koji je već u priključen timu i očekuje se da će uskoro staviti paraf na ugovor sa Golobovima, saznaje Meridian sport.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
Antonio je prošle sezone bio član Brere iz Strumica, gde je odigrao 28 utakmica i postigao jedan gol. Brazilac pokriva više pozicija. Primarno je vezista, ali se snalazi i kao zadnji vezni, odnosno štoper.
Pre iskustva u Makedoniji, 27-godišnji fudbaler je igra u Litvaniji. Sada će pokuašti da pomogne subotičkom Spartaku.
Bonus video:



nemanja.stanisic
Njemu je jedini kvalitet to sto je iz Brazila,pa se podrazumeva da odlicno igra fudbal!