Mandat Stefana Lekovića u prvom timu Crvene zvezde obeležen je brojnim pozajmicama.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Najpre je talentovani štoper krenuo put Španije, gde se ekspresno adaptirao, a potom i dokazao u dresu B tima Viljareala. Činilo se da će Zvezdino dete izvesno nastaviti karijeru u redovima Žute podmornice, ali klubovi sa “De la Keramike” i Marakane na kraju nisu uspeli da se dogovore oko iznosa obeštećenja.
Vratio se potom mladi reprezentativac Srbije u Ljutice Bogdana, gde se zadržao samo privremeno – do selidbe na Čizmu. Za narednu destinaciju izabrana je Italija, ali nikada Leković nije dobio adekvatnu šansu u Monci. Koristili su Italijani detalje iz ugovora u svoju korist, te smanjenom minutažom izbegli obavezu da otkupe defanzivca na kraju sezone.
Nada se Leković, ali i svi na stadionu “Rajko Mitić”, da bi treća pozajmica mogla da donese sreću mladom štoperu, ali i željenu zaradu srpskom šampionu (1.000.000).
Nedavno se Stefan preselio u Portugal, gde brani boje Estrelje Amadore, a po svemu sudeći otvaraju mu se karte da demonstrira svoj potencijal.
Odigrao je Leković 65 minuta pre tri dana protiv Vitorije Gimaraeš, a kako prenosi “Record”, u petak bi ponovo trebalo da bude starter zbog suspenzije Bernarda Šapa.
Standardni brazilski defanzivac zaradio je peti žuti karton i neće biti na raspolaganju stručnom štabu za meč sa Tondelom, gde bi Leković potencijalno mogao da iskoristi svojih “pet minuta”.
Bonus video:



irina
Lekoviceva karijera ipak ne ide onako kako su svi prizeljkivali,a ovih eventualno 1000 evra Zvezdi ne znace nista….
andrej
Jednostavno momak nema talenat i kapacitet da može da igra ozbiljan evropski fudbal
filip
Iskreno Zvezda je trebala da ga proda uljareu kad je mogla i napravio veliku grešku tada
vidak
To što će da bude u prvoj postavi ne mora da znači da će ostati tamo
ilija
Svaki priliv klubu dobro znači još kad bi naš klub znao da iskoristite pare kako treba bilo bi odlično
teodor
Bilo kako bilo Zvezda je već uzela brdo para od transfera žao mi je što nismo to iskoristili kako treba dovode se neki polovni igrači u ekipu