Real Madrid i Borusija Dortmund odmeriće snage u finalu Lige šampiona čime će biti stavljen pečat na klupsku sezonu u Evropi. Milioneri imaju ulogu autsajdera protiv Kraljeva, ali Edin Terzić ne misli tako.
SPECIJALAN POKLON STIŽE: Registruj se i opremi stan – vaučer od 10.000 EUR te čeka!
Madriđani žele da popune policu sa trofejima 15. titulom prvaka Starog kontinenta, dok se Borusija nada reprizi finala iz 1997. kada su kao autsajderi savladali Juve.
“Suprotstavićemo se snažnoj ekipi koja je često iskusila igranje finala, ali znamo da je sve moguće u jednoj utakmici”, rekao je Terzić za UEFA, pa dodao:
“Da igramo deset puta sa Realom verovatno bi bilo teško ukupno pobediti, ali u jednoj utakmici, tokom 90 ili 120 minuta i jedanaesteraca, sposobni smo da savladamo svakog rivala na planeti“, zaključio je kormilar Žutog zida.
Podsetimo, finale Lige šampiona zakazano je za subotu s početkom od 21:00.
BONUS VIDEO:



Petar Markovic
Nema predaje bez obzira na neminovni ishod
stanko.trkulja
Bespotrebno je podsećati kad se igra finale
Goran Munic
Edin Terzic veruje u svoj tim,i treba da veruje…sjajno igra Dortmund u LS
biljana.rebec
Mislim da ce Borusija Dortmund ovog puta slaviti a ne Real Madrid!
kluka4002
Realno mogu iznenaditi Real u finalu … videcemo šta će biti u subotu obecrkipe zele podjednako trofej
M Pavlovic
Sve je moguće, Real je definitivno favorit, ali igra se jedna utakmica uvek može biti iznenadjenja