UŽIVO: Nemačka - Švajcarska; Mađarska - Škotska

Mečevima u A grupi počinje poslednje – 3. kolo, Evropskog prvenstva u Nemačkoj.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 5.000 RSD bonusa

U istom terminu, od 21.00, sastaju se Nemačka i Švajcarska, odnosno – Mađarska i Škotska.

Ono što je do sada poznato je da su domaćini turnira uz Švajcarce obezbedili plasman u narednu dazu, a Škotska i Mađarska će u direktnom duelu odučiti ko će biti treći, a ko će se vratiti kući već u ponedeljak.

Пласман обезедио Sofascore

Sva dešavanja sa mečeva pratite uživo uz Meridian sport.

70. minut – Neprijatna situacija na meču Škotske i Mađarske. Napadač Barnabaš Varga završio je bez vesti posle duela sa golmanom Ganom – a, interesantno nije dosuđen jedanaesterac u korist Mađara.

PROBLEM: Ukoliko Škoti izbore plasman u osminu finala, neće moći da računaju na Skota Mektomineja, koji je zaradio još jednu javnu opomenu.

55. minut – Ofanziva Pancera na startu drugog dela, pokušao je i Kros, međutim, ide to pored gola.

50. minut – Kakva prilika za Nemačku! Virc je sjajno uposlio Musijalu, ali njegov udarac zaustavlja Zomer, a ne odbijenu loptu naleće Gundogan – opet ništa.

POLUVREME: Nemačka – Švajcarska 0:1, Mađarska – Škotska 0:0

30. minut – Što se tiče meča u Štutgartu, gde igraju Mađarska i Škotska – tamo se apsolutno ništa ne dešava i rezultat je 0:0.

28. minut – GOL: Šok u Frankfurtu – vodi Švajcarska! Endoje je strelac i sada se stvari menjaju, pa je Švajcarska trenutno prva u grupi sa sedam bodova.

16. minut – Ništa od gola Nemaca… Iako je Andrih postigao sjajan pogodak, on ipak nije priznat zbog faula u napadu Musijale u začetku akcije.

10. minut – Nema golova ni na jednoj utakmici, a ni većih prilika nije bilo.

ŠVAJCARSKA: Zomer – Šer, Akanđi, Rodrigez – Vidmer, Frojler, Džaka, Ebišer – Endoje, Rejder, Embolo.

NEMAČKA: Nojer – Kimih, Ridiger, Ta, Mitelštad – Endrih, Kros – Musijala, Gundgoan, Virc – Haverc,

Birmančević i Srbija preskaču zid uz citat Živojina Mišića: Ko ne zna za strah, taj ide napred!

ŠKOTSKA: Gan – Ralston, Hendri, Henli, Mekena, Robertson – Mekgin, Gilmor, Mekgregor, Mektominej – Adams.

MAĐARSKA: Gulaši – Botka, Orban, Dardai – Bola, Stajls, Šafer, Kerkez – Šalaj, Soboslaj, Varga.