Veghorst kao Baba Vanga: Rekao sam devojci da ću ući pri rezultatu 1:1 i dati gol za pobedu!

Fudbaleri Holandije teškom mukom su savladali Poljsku na otvaranju Evropskog prvenstva – 2:1 (1:1).

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 5.000 RSD bonusa

Ključni trenutak meča bio je uvođenje Vauta Veghorsta, koji je u igru ušao u 81., a već u 83. minutu pogodio mrežu Ščensnog za velika tri boda “lala”.

Napadač Volfsburga je u izjavi posle meča rekao da je predvideo šta će se desiti i tako postao pravi hit na društvenim mrežama.

Ponekad kao da imate osećaj. Rekao sam jutros svojoj partnerki to jer je ona sumnjala da će doći na utakmicu. Rekao sam da će biti nerešeno 20 minuta pre kraja, a onda ću ja ući i dati gol. Ponekad to osetite. Zaista sam srećan, ali i ponosan”, poručio je iskusni napadač.