Zato je Premijer liga kraljica Evrope: Liverpul tek posle četvrtog remek-dela srušio Fulam! (VIDEO)

Kakvo ludilo, kakva utakmica, kakvi golovi! Nije džabe Premijer liga kraljica Evrope – Liverpul Fulam su pridedili fudbalsku zabavu kakvu retko gde možete da gledate! Posle neverovatnog meča, preokreta i čudesnih pogodaka, uspeo je tim Jirgena Klopa da odbrani Enfild i pobedi neugodne goste – 4:3!

Četiri fudbalska remek-dela su bila potrebna Liverpulu da ispegla sve fleke koje su načinili golman Keleher i Darvin Nunjez zvani promašaj!

Delovalo je da ćemo videti poraz domaćih posle više od godinu dana na Enfildu, vodio je Fulam do 87. minuta, a onda za dva minuta blickrig – magija Enda, pa novi prelepi gol Trenta za veliku pobedu Liverpula!

Da ćemo gledati fudbalski blokbaster, najavio je Trent Arnold čudesnim golom iz slobodnog udarca u 20. minutu. Nije se dugo čekalo na prvi kiks Keleher, Vilson je šutirao jako, a rezervnom golmanu Liverpula je lopta prošla kroz noge.

Nije odustajao domaći tim – ponovo remek-delo. Slikar je bio Mekalister. Projektil kakav ulazi jednom u pedeset utakmica. Bomba, čudo – zovite ga kako hoćete. Ali, da utakmicu dodatno začini se pobrinuo Tete, a imao je ogromnu pomoć Keleher. Veliki kiks i bilo je 2:2.

Napadao je Liverpul u nastavku, jurišao na gol gostuju, Darvin je po običaju mašio, a Fulam kaznio surovo. De Kordova Rid je ušao u 75, a samo pet minuta kasnije pogodio za ekstazu gostujućih navijača.

A, onda – dve nove lepotice u dva minuta. Prvo Endo, a onda i Trent, koji je tima potpisao epitet najboljeg aktera utakmice.

Bilo je veoma zanimljivo i na ostalim utakmicama koje su počele u 16 časova, Čelsi je pobedio Brajton uprkos tome što dobar deo utakmice igrao sa igračem manje, a Bormut i Aston Vila su podelili plen u utakmici visokog inteziteta. Palo je čak četiri gola, ali pobednika nije bilo. Isti epilog je bio na utakmici uu Londonu – Vest Hem i Kristal Palas su odigrali 1:1.