Šta se sve izdešavalo na utakmici Reala i Valensije – teško je prepričati, ali jedno je sigurno, Zinedin Zidan preuzima svu odgovornost.
Zdanova ekipa je poražena sa 4:1, nakon čak četiri dosuđena penala, pa Real sada zauzima četvrto mesto na tabeli La Lige.
Poraz koji je opisan kao debakl i bruka, naterao je Zidana da preuzme svu krivicu, čak i posle tri iskorišćena od četiri dosuđena penala i auto-gola.
-Nema izgovora sa moje strane. Posle prvog gola smo se prosto raspali. Ne mislim da je Valensija taktički bila bolja, ali ja sam krivac jer je trebalo da pronađem rešenja – rekao je Zidan nakon utakmice.
Real pred reprezentativnu pauzu ima četiri boda manje od Sosijedada, a takmičenju se vraća 21. novembra protiv drugoplasiranog Viljareala, nakon čega se okreće Ligi šampiona.
IBRAHIMOVIĆ O PROMAŠENIM PENALIMA: Sledeći dajem Kesiju
OBAVEZNO POGLEDAJTE: SAVO MILOŠEVIĆ | Priče iz kraja #10 | Meridian Sport TV



Goran 22
Vidi da su se raspali i nista ne preuzima, nego gleda da ih napune samo tako
Rade Vulic
Naravno da si trebao da pronadjes resenje, ja ne znam sta si radio dok su ti igraci pravili penale
STEVA1991
Definitivno ih je pregazila valensija ,los pristup Reala i cudna taktika zidana koji je promašio sve u ovom meču od taktike do odabira igrača pa sve ostalo
Sasa 22
Nema sta da je valjalo, odbarana suplja na sve strane vezni red odsecen a napad se ne vidi
Gandalf
Zidan je sve tacno rekao OPRAVDANJA NEMA,nego traziti resenja jer ovo je bruka ,da toliko Valensija bude bolja?????
Biska
Valensija koju su tukli svake godine, ono sto su oni priredili je bio pravi cirkus
Roćko
4 gola iz penala za Valensiju a pričaju da sudije favorizuju Real
Gemo
Cetiri penala ali tri gola iz penala i jedan autogol Reala, ma pusti te price o favorizovanju videlo se na ovoj utakmici koliko se favorizuje
Artiljero
Valensija zivnula,ako kupe jos nekog igraca nece moci da ih zaustave 😀
Aleksa 22
Ovo im se posrecilo sa penalima inace ne bi dobili utakmicu u to sam siguran
Naruto
Auuu neocekivano :O Tako izgleda dobijena utakmica.