Zvanično: Bjelica ponovo u Dinamu

Dinamo je imenovao Nenada Bjelicu za novog šefa stručnog štaba, saopštio je klub.

Hrvatski stručnjak se tako posle četiri i po godine vratio u klub sa Maksimira sa kojim je potpisao višegodišnji ugovor.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!

Bjelica je u prvom mandatu Modre vodio do dve titule, u sezonama 2018/19 i 2019/20. Prve godine je plasmanom u osminu finala Lige Evrope izborio prvo proleće Dinama na međunarodnoj sceni posle 49 godina.

Po odlasku sa Maksimira 53-godišnji stručnjak vodio je Osijek i prošle sezone Union iz Berlina, što mu je bio poslednji angažman do povratka u Dinamo.

Ranije je vodio Leh iz Poznanja, Speciju, bečku Austriju, Volfzberger, Lustenau, Karnten.

Romanić o transfer sagi, derbiju i dolasku na Marakanu: Samo Bog zna gde ću otići, najbitnije mi je da napredujem

BONUS VIDEO:

3 Komentara

    Sad ce Dinamo da krene u sestoj brzini,stigao je pravi trener…..

    Dinamo se vratio poznatom treneru ili je bolje reći vratio je čoveka koji ih je već vodio i imao uspeha.

    On je gledajući na SBE trenere uradio najveći posao do sad tako da su uradili dobar posao tako sto su ga vratili u klub

Postavi odgovor