Dinamo je imenovao Nenada Bjelicu za novog šefa stručnog štaba, saopštio je klub.
Hrvatski stručnjak se tako posle četiri i po godine vratio u klub sa Maksimira sa kojim je potpisao višegodišnji ugovor.
Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!
Bjelica je u prvom mandatu Modre vodio do dve titule, u sezonama 2018/19 i 2019/20. Prve godine je plasmanom u osminu finala Lige Evrope izborio prvo proleće Dinama na međunarodnoj sceni posle 49 godina.
Po odlasku sa Maksimira 53-godišnji stručnjak vodio je Osijek i prošle sezone Union iz Berlina, što mu je bio poslednji angažman do povratka u Dinamo.
Ranije je vodio Leh iz Poznanja, Speciju, bečku Austriju, Volfzberger, Lustenau, Karnten.
BONUS VIDEO:



nemanja.stanisic
Sad ce Dinamo da krene u sestoj brzini,stigao je pravi trener…..
andrija.djulovic
Dinamo se vratio poznatom treneru ili je bolje reći vratio je čoveka koji ih je već vodio i imao uspeha.
kluka4002
On je gledajući na SBE trenere uradio najveći posao do sad tako da su uradili dobar posao tako sto su ga vratili u klub