ITALIJAN TVRDI - GOTOVO! Zvezda prodala Lazetića Milanu, Pioli ga već čeka!

Spekulisalo se već danima, a sada je stigla još jedna potvrda je Crvena zvezda prodala mladog Marka Lazetića!

Pouzdani italijanski novinar, Fabricio Romano, preneo je informaciju da je Lazetić prodat Milanu, te da će potpisati za pet miliona evra i da će zvaničan ugovor biti potpisan u toku naredne nedelje, pa će Zvezda u nastavak sezone ući bez svog najtalentovanijeg napadača.

Kako se navodi, Zvezda će imati procente i od naredne prodaje, što bi u budućnosti i te kako moglo da joj se isplati, dok je plan da se od trenutne zarade završi prelazni rok i dovede pojačanje u veznom redu.

Očekuje se odlazak Njegoša Petrovića, pa i Veljka Nikolića, naročito sada kada je Lazetić otvorio vrata.

Podsetimo, on ima samo 18 godina, a u dresu Zvezde do sada je odigrao 17 mečeva i postigao je jedan pogodak, jesenas protiv Kolubare.

Da stvar bude još zanimljivija, čak je i Stefano Pioli prokomentarisao Lazetića, jer su ga novinari upitali o njemu nakon meča sa Juventusom.

– Lazetić? Prvo da sačekamo da dođe i ako uopšte dođe, pa ću da vidim šta zapravo može. Ako je klub reagovao i želi da ga angažuje, znači da se radi o talentovanom igraču – rekao je Pioli.

Šta vi mislite, da li će Lazetić uspeti da se nametne u italijanskom velikanu?

SANOGO NAJAVIO: Šta li će to Zvezda uraditi ove godine?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: AMERICKI VS EVROPSKI NAVIJACI! – @Beki REAGUJE

 

6 Komentara

    Odlicno,sada ce Zvezda imati para da kupi nekog”proverenog” igraca iz Botsvane,Burkine Faso,Komorskih ostrva i sl…

    Odličan uspeh za mladog Lazetića, sa 18. godina potpisuje za Milan. 👏💪

    Ne razumem zašto su ga sad prodali, uzeli bi duplo više za njega da su sačekali sezonu ili dve?!

    Mali je odlican talenat aamo da ga ne pojede veliki klub ,mislim da je rano otisao u takvog velikana

Postavi odgovor