Fudbaler Crvene zvezde, Seku Sanogo, rekao je da je zadovoljan početkom sezone, a govorio je i o nedostatku navijača, kao i o svojim partijama.
Na startu sezone Zvezda je upisala tri pobede, bez primljenog gola, što je dovoljno za zadovoljstvo na “Marakani”.
Sanogo je istakao da je to odličan rezultat i da će vremenom biti još bolji.
-Sve tri utakmice u prvenstvu smo pobedili istim rezultatom, a pritom nismo primili gol. Čini mi se da protivničke ekipe nisu toliko pretile pred našim golom. To je odlično. Ekipa napreduje iz dana u dan i to je ono što je najbitnije – rekao je Sanogo i dodao:

-Trudimo se da ispunimo sve ono što stručni štab traži od nas i siguran sam da ćemo vremenom biti još bolji. Jeste naporno, imali smo jake pripreme, ali znamo da je to veoma bitno za ono što nas očekuje u nastavku sezone.
Iskusni defanzivni vezista pokazao se kao nepremostiva prepreka mnogim protivničkim ofanzivcima.
-Za sada sam zadovoljan svojom igrom. Međutim, verujem da mogu mnogo bolje. Naravno, moje dobre igre su rezultat celokupnog rada čitave ekipe. Na svakom treningu smo koncentrisani na to da se što bolje i što više uigramo kako bi to, kada dođe vreme za utakmice, sve bilo na najvišem nivou i kako bi naši navijači mogli da uživaju u dobrim igrama i pobedama
Sanogo ističe da su zvezdaši 12. igrač crveno-belog tima, kao i da tim Dejana Stankovića ima motiv više kako bi obradovao navijače koji zbog situacije sa koronavirusom ne mogu na tribine.

-Od januara sam ovde i uverio sam se kakvu atmosferu prave Zvezdini navijači. To je jednostavno savršeno. Svaki fudbaler bi poželeo takvu podršku tokom 90 minuta. Trudimo se da igramo lepo i efikasno što nam za sada polazi za rukom i nadam se da su navijači time zadovoljni.
-Naravno da nam nedostaju jer je sve drugačije uz njihov huk sa tribina. Upravo zato imamo motiv više da im donesemo što više radosti, jer znamo koliko im to znači. Već u petak imamo priiku da ih ponovo obradujemo, a verujem da ćemo u tome i uspeti – jasan je Sanogo.
ZVANIČNO Zvezda je domaćin u prvom kolu kvalifikacija!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Sport INFO | Dončić, Bogdanović, Pirlo, Formula 1, Liga šampiona, Liga Evrope, LingLong Superliga



Dare24
Bicete bolji samo u okviru lige nigde vi necete stici..
Milance 000
I ja se nadam, imas potencijala da budeš odličan igrač.
Goran 22
Za nasu ligu si dobar ali za Evropu jos nisi, mora mnogo bolje da se igra
Rade Vulic
Naravno da mora jos bolje, jer jos nisi naisao na prave protivnike. Za Ligu Sampiona moras da kidas po terenu
Pavlovicc.
Hoćete, tek će vam se sklanjati u LingLongu
Pakila
Vreme ce pokazati sve….
Iverson
Polako, tek si dosao. Tek ces videti sta je domaci fudbal
Biska
Sta je domaci fudbal, slaba liga samo tako. Ko moze da trci moze i da je igra
LupusDei
Ne zna on nista o nasem fudbalu 😁😁
Flaki
Ja se nadam da ce i Sanogo zaigrati mnogo bolje.
n3cke
Zvezda vec sad igra bas lep fudbal, kakvi li ce biti kad se uigraju
palasio
za sada deluje Zvezda bas dobro,nisu ni jedan gol primili i igraju lep fudbal,verujem da ce tako i nastaviti i u kvalifikacijama
Sasa 22
prva dva kola ce igrati dobro, trece ce biti presudno