Zvezdin štih za Ligu šampiona: Luka Milivojević se vraća na Marakanu?!

Nikada nije krio neizmernu ljubav prema crveno-belom, dokazao je više puta da je Zvezda sastavni deo njegovog života, ali sada ima priliku da se vrati na Marakanu i sa voljenim klubom zaigra u Ligi šampiona.

Dok je Luka Milivojević bio u Ljutice Bogdana Evropa je bila misaona imenica, ali deset godina kasnije stvari su se promenile i pred bivšim reprezentativcem Srbije je prilika kakvu nisu imali mnogi.

Sasvim je sigurno da će čuvena mušema biti razapeta naredne sezone na stadionu „Rajko Mitić“, što je samo po sebi posebno iskustvo, pogotovo što Milivojević dugo nije bio deo elitnog evropskog takmičenja, a sada mu se širom otvaraju vrata.

Pominjalo se i prethodnih prelaznih rokova da bi Luka mogao da se vrati kući, ali sada su stvari takve da je ovo postala realnost.

MILIVOJEVIC LUKA 04
Foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Fudbaleru Kristal Palasa na kraju sezone ističe ugovor sa klubom i biće slobodan u izboru nove sredine. Sedmog aprila će napuniti 32 godine i vratio bi se na Marakanu u zrelim igračkim danima, da ostvari dečački san i zagira za Zvezdom u Ligi šampiona, a onda možda i osvoji šampinsku titulu, do koje nije uspeo da se domogne u prvom mandatu.

Može se čuti da je budući trener crveno-belih Barak Bahar veoma zainteresovan da angažuje Milivojevića i da navodno postoji načelni dogovor.

Hoće li se Luka ponovo radovati ispred severne tribine, samo od njega zavisi.

EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!

Bonus video:

5 Komentara

    sta mu treba ovo blato idi S.Arabiju ili Kinu, posti ove mutivode

    Nisam siguran da je ovo dobra ideja, Zvezdi trebaju mladi, talentovani igrači koji mogu svih 90 minuta da provedu na terenu

    Lepo od Zvezde što hoće da primi u tim igrača čija je karijera na završetku

    To je sve prilicno realno i vrlo optimisticki,nadamo se da cemo gledati Luku Milivojevica u nasem voljenom klubu!!!

    Au to bi bilo sjajno jednog ovakvog igrača imati u veznom redu bi bila prava stvar Luka još uvek igra jakooo dobro i značio bi nam mnogo

Postavi odgovor