Ajzea Kenan napustio Zvezdu

Ajzea Kenan više nije član Crvene zvezde Meridianbet, saopštio je klub sa Malog Kalemegdana.

Posle dve sezone, došlo je vreme za rastanak američkog beka i srpskog kluba, koji se zahvalio iskusnom košarkašu na zajedničkoj saradnji. Pošto mu je istekao dvogodišnji ugovor, napustio je klub gde je odigrao 73 utakmice i postigao 703 poena.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

„Crvena zvezda Meridianbet zahvaljuje mu na profesionalizmu i doprinosu Klubu, te mu želi dobro zdravlje i mnogo uspeha u narednom poglavlju njegove karijere“, stoji u saopštenju crveno-belih.

Kenan je stigao na Mali Kalemegdan 2024. godine iz Olimpijakosa, a prve sezone je osvojio Kup Radivoj Korać, dok se početkom nove takmičarske sezone povredio i nije uspeo da se vrati do samog kraja. Rastanak je bio logičan sled događaja.

Bonus video:

0 Komentar

    Očekivao sam mnogo više kad je dolazio, na kraju malo razočaranje.

    U Evroligi se baš video manjak kvaliteta, tu jednostavno nije mogao da isprati tempo.

    Dolazak iz Olimpijakosa je u startu delovao kao odličan potez, šteta što se nije nastavilo tako.

    Bar je stigao do trofeja, Radivoj Korać kup mu niko ne može oduzeti.

    Iskreno me nije previše oduševio, povreda ga je skroz izbacila iz ritma.

    703 poena u 73 meča za dve sezone, nije ni loše ni sjajno, prosečno.

    Šteta, Ajzea Kenan je bio korektan igrač i imao je par lepih partija u dresu Zvezde.

Postavi odgovor