Ataman: Ostali smo fokusirani do kraja, znali smo da Partizan uvek može da se vrati u meč

Košarkaši Panatinaikosa su potvrdili odličnu formu u kojoj se nalaze protiv ekipe Partizana kojom su upisali četvrti trijumf u nizu. Posle meča zadovoljstvo nije krio Ergin Ataman.

Po završenom meču strateg Zelenih naglasio je značaj pobede protiv crno-belih.

“Važno je pobediti neke utakmice, ali ova pobeda je bila veoma važna. Nismo imali dobru pripremu ove nedelje posle utakmice sa Monakom. Osam dana nismo odgirali jak meč. Imali smo problema sa povređenim i bolesnim igračima. Rekao sam i posle prvog poluvremena da imamo šanse za pobedu, ali da moramo da ostanemo fokusirani zato što Partizan uvek može da se vrati u meč. Podigli smo nivo odbrane, bili smo agresivni i upisali smo pobedu. Pokazali smo odličan karakter, bili je jako tokom tri deonice, ali smo pobedili na kraju. Pohvalio bih Slukasa koji je bio odličan u završnici meča i dao veliki doprinos poenima i asistencijama”.

Osvrnuo se trener Panatinaikosa na padove koje njegov tim ima u drugom poluvremenu, što nije bio slučaj danas.

“Pričali smo na kraju utakmice. Često smo padali posle prvog poluvremena. Bitno je ostati u meču do samog kraja, što je bio slučaj danas”, zaključio je Ataman.

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći BONUS DOBRODOŠLICE OD 5.000 RSD + 10 POKLON WIN&GO RUNDI potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije.

BONUS VIDEO:

7 Komentara

    Uspeli su da slome partizan u poslednjoj deonicu igrali su jako čvrsto i z pdbrani i u napadu …ekipa koja ima skor 12 : 1 … tesko je sa njima igrati

    Usli su igraci Panate u ozbiljnu formu,idu oni na fajnal for

    Pao je bio bolji,na kraju su i zvanicno prelomili mec

    Ataman je pobedio na kraju Zoca,znaci i Turcinu ova pobeda

    Previse izgubljenih lopti i to je resilo mec ocigledno…

    Nijr imao snage Partizan za povratak jednostavno,mala rotacija igraca

    Naucili su pouke iz Beograda i proslog meca izgleda

Postavi odgovor