Ataman prebacio loptu u dvorište Lesora: Sam će doneti odluku

Matijas Lesor je spreman i konačno će na parket. Čekanju je došao kraj i Ergin Ataman je dobio pojačanje za nastavak sezone. Jedan od najboljih centara Evrope se stavio na raspolaganje i počeo da trenira punim intezitetom.

Postavlja se pitanje da li će biti u sastavu za utakmicu protiv Olimpijakosa, koja je na programu u petak od 20 časova i 15 minuta.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Ataman je u najavi meča prebacio loptu u dvorište Lesora, koji će sam odlučiti da li će istrčati na parket Dvorane mira i prijateljstva.

„Veoma sam srećan zbog njega. Srećan sam jer je Matijas bio jedan od najvažnijih igrača u našem uspehu pre dve godine. Sada se, posle godinu i po dana, vraća. Nisam siguran da li će sutra biti na terenu, ali sigurno će u jednoj od narednih utakmica biti sa nama”, počeo je Ataman izlaganje i nastavio:

Od čega zavisi njegovo učešće: to je njegova odluka. Odradio je samo dva treninga sa ekipom. Nije igrao timsku košarku godinu i po dana. Zdrav je i fizički spreman, ali mora da se prilagodi timskoj igri. Sutra ujutru će odlučiti o utakmici protiv Olimpijakosa. Nadam se da će, ipak, biti 100% sa nama protiv Žalgirisa – sutra ćemo videti.“

Pre otvorenog trenera, Lesor je dao zanimljivu izjavu vezanu za svoj povratak na parket.

„Samo Bog zna kako ću se osećati, samo se nadam da neću igrati kao kreten. Ako promašiš šut, ispadaš kod Atamana”, rekao je Francuz.

Bonus video:

0 Komentar

    On je bio jedan od najboljih centara ali sada to definitivno vise nije posle silnih povreda

    Sad ce konkurencija biti jos žešća kad se vrati Lesor na poziciji pet, bice to spektakl

    Ergin Ataman voli da daje ovakve izjave i da narodski rečeno gurne vruć krompir igraču

    Sigurno da Lesor zna najbolje kako se oseca i da moze da igra punom snagom…

Postavi odgovor