(Od izveštača Meridian sporta iz Atine)
Evropski košarkaški klasik u grčkoj prestonici privukao je veliku pažnju javnosti. Gotovo 20 hiljada ljubitelja igre pod obručima stiglo je u velelepnu OAKA arenu, a među brojnim poznatim gostima iz sveta sporta našao se nekadašnji as Panatinaikosa i Crvene zvezde – Ben Bentil.
Korpulentni krilni centar je pružio podršku izabranicima Ergina Atamana u duelu sa svojevremeno večitim rivalom, Partizanom. Posle 40 minuta borbe na parketu, Ganac se ispred svlačionice pozdravio momke u zelenom dresu.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
U evidentno dobrom raspoloženju stao je pred kameru Meridian sporta i između ostalog, sumirao utiske sa balkanskog derbija.
“Panatinaikos i Partizan su sjajni timovi. Pao je odigrao nešto čvršće, jače. Uživao sam u utakmici”, kazao je Bentil za Meridian sport.
Iskusni košarkaš imao je priliku da se sretne sa brojnim prijateljima.
“OAKA je moja kuća. Proveo sam ovde lepo vreme i drago mi da dođem. Volim da se vratim, sjajno je videti sve momke.”
Nezaobilazna tema bila je i Crvena zvezda Meridianbet čiji je dres krilni centar nosio u sezoni 2022-2023.
“Pokušaću da dođem na utakmicu i Zvezde kada bude gostovala u Atini. Bolji su od Partizana već neko vreme i drago mi je da vidim kako igraju. Biće mi pravo zadovoljstvo da pogledam utakmicu dva bivša tima”, rekao je Bentil.
Bonus video:



nikolina
Raduje me kad pročitam da neki od bivših igrača i dalje prate utakmice naših klubova.
elena
Bentil je bio sjajan u Zvezdi, zao mi sto duže nije ostao u klubu
aleksej
U svo duzno postovanje prema njemu ali kakve smo nekad igrace imali a kakve sad igracine imamo u timu,koja razlika
veljko
Mnog sam vise ocekivao od njega iskreno akda je dosao u Zvezdu
kristijan
Poteseca me dosta na Izundua sa svojom energijom.
sergej
Igrao je tu neko vreme naravno da će mu bito drago da vidi da njegov bivši klub igra odlicno