Golden Stejt Voriorsi osvojili su titulu u NBA ligi, a svoj šou u svlačionici imali su Nemanja Bjelica i Klej Tompson.
Na snimku koji se pojavio na društvenim mrežama, te ubrzo postao viralan, Klej Tompson, kom je ovo četvrti prsten, oduševljeno je, držeći pehar, vikao:
– Jedan, dva, tri, četiri … prstena na mom bankovnom računu!
Odmah zatim obratio se Bjelici koji se u pozadini presvlačio, te ga je pitao šta ima da kaže.
– Volim te, čoveče – rekao je Srbin, a Tompson je uzvratio:
– Volim ovog čoveka, idemo u Beograd!
Pogledajte i sami kako je sve izgledalo.
Još jedan video je veoma brzo postao viralan. Za ovo ne treba dodatni opis, uživajte kao što uživaju košarkaši Golden Stejta…
SADA BJELICA I MILOJEVIĆ, A NEKADA? Još četvoro Srba sa NBA prstenom – jedno ime na šampionskoj listi će vas iznenaditi!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Zvezda otišla na pripreme | TERZIĆ I STANKOVIĆ najavili pojačanja



vujadin
Vredelo bi da ga dovede u Beograd,da vidi da ne zivimo u kolibama!!!!
aleksa
Šou u svlačionici je bilo samo zagrevanje za ono što su posle radili