ŠOU U SVLAČIONICI RATNIKA: Bjelica i Tompson u glavnim ulogama - volim ovog čoveka, idemo u Beograd! (VIDEO)

Golden Stejt Voriorsi osvojili su titulu u NBA ligi, a svoj šou u svlačionici imali su Nemanja Bjelica i Klej Tompson.

Na snimku koji se pojavio na društvenim mrežama, te ubrzo postao viralan, Klej Tompson, kom je ovo četvrti prsten, oduševljeno je, držeći pehar, vikao:

– Jedan, dva, tri, četiri … prstena na mom bankovnom računu!

Odmah zatim obratio se Bjelici koji se u pozadini presvlačio, te ga je pitao šta ima da kaže.

Volim te, čoveče – rekao je Srbin, a Tompson je uzvratio:

– Volim ovog čoveka, idemo u Beograd!

Pogledajte i sami kako je sve izgledalo.

Još jedan video je veoma brzo postao viralan. Za ovo ne treba dodatni opis, uživajte kao što uživaju košarkaši Golden Stejta…

SADA BJELICA I MILOJEVIĆ, A NEKADA? Još četvoro Srba sa NBA prstenom – jedno ime na šampionskoj listi će vas iznenaditi!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Zvezda otišla na pripreme | TERZIĆ I STANKOVIĆ najavili pojačanja

 

2 Komentara

    Vredelo bi da ga dovede u Beograd,da vidi da ne zivimo u kolibama!!!!

    Šou u svlačionici je bilo samo zagrevanje za ono što su posle radili

Postavi odgovor