Saša Đorđević više nije trener ekipe Bolonje, preneli su mediji u Italiji. Ubrzo je stiglo i zvanično saopštenje na sajtu Virtusa.
Proslavljeni srpski košarkaš i nekadašnji selektor Srbije je dobio otkaz u Virtusu, a otpušteni su i njegovi pomoćnici Goran Bjedov i Mladen Mihajlović.
Virtus se zahavlio Đorđeviću na svemu što je uradio za klub i poželeo mu uspeh u nastavku karijere. Ekipu će kao privremeno rešenje u narednom periodu voditi dosadašnji asistent Kristijan Fedrigo.
Đorđević je isključen u nedeljnoj utakmici sa Sasarijem, a na kraju je taj meč i dobijen.
U nacionalnom šampionatu skor je 5-4, a u Evrokupu čak 7-0. Ipak će morati da traži novi angažman.
Ostaje da se vidi ko će naslediti Srbina, posle Fedriga koji je privremeno rešenje za trenera.
Pre Virtusa je sedeo i na klupama Bajerna, Panatinaikosa, Benetona i Armanija. Reprezentaciju Srbije je vodio u periodu od 2013. do 2019. godine. Pod njegovim vođstvom “orlovi” su osvojili srebrne medalje na Olimpijskim igrama, Svetskom prvenstvu i Eurobasketu.
PATIKE O KOJIMA PRIČA CEO SVET STIGLE U SRBIJU: Božidar Maljković dobio prvi par
OBAVEZNO POGLEDAJTE: TORQUAY UNITED FC | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #32



Toza
Kad ne ume da ćuti, da radi i da stavlja pare u džep. Mora da reži i pokazuje zube, to je srpski mentalitet.
hrcak334
Dzaba sve to ako nema rezultata.Nisu ga dzaba pozdravili i pozeleli srecan put.
Qqriku
Kako su mu lepo urucili sve.Po kratkom postupku.
Flaki
Sasvim zasluzeno…Djordjevic je bio vrhunski igrac ali je.trenerska prevara…nema rezultata i otkaz je jedina logicna stvar.
Mogli
Tuzno ali istinito.