Krilni centar Golden Stejt Voriorsa – Drejmond Grin je najavio povratak na teren, a poznat je i datum.
Grin je van protokola zbog povrede donjeg dela leđa još od 5. januara, a za njegov povratak se spekuliše da bi mogao da bude 14. marta i utakmica protiv Vašington Vizardsa.
– Sledećeg ponedeljka, 14. marta, protiv Vizardsa, taj datum ciljam za povratak. Veoma sam uzbuđen, skoro dva i po meseca, nikada nisam tokom sezone propustio toliko mečeva. Ekstremno sam uzbuđen zbog povratka momcima, da postavimo stvari na svoje mesto – rekao je Grin.
On je stub odbrane Voriorsa, a ove sezone prosečno beleži 7,9 poena, 7,6 skokova i 7,4 asistencije.
Otkad iskusnog krilnog centra nema u timu, Voriorsi imaju skor 13-13, a ukupno imaju 43-22 i zauzimaju treće mesto na zapadu.
KAD GLAVNI KONKURENT KAŽE: Jokić? On je čudovište!
OBAVEZNO POGLEDAJ: PRAVE PRIČE JAKIH ŽENA: Ivana Maksimović Anđušić EP01



aljosa
Najzad,bilo je krajnje vreme!!!!
marko
Koliko će im značiti u nastavku sezone, čekaju ga kao ozeblo sunce više od 2 meseca.
julija
Ozbiljan je to igrač, sa nestrpljenjem Voriorsi iščekuju njegov povratak na parket.
lav
Stvarno jak igrac, konkurencija našem Bjelici
julija
Puno im fali u rotaciji
dorde
Značiće im mbogo svi znamo koliko je bitan za odbranu Goldena
Eko
Svaki igrac je bitan,ali je najbitniej kako se uklapaju.