Nema kraja hvalospevima na račun Nikole Jokića. Sad mu se poklonio i as Golden Stejt Voriorsa, Drejmond Grin.
Iskusni krilni centar, uvek iskren i bez dlake na jeziku, pričao je o tome koji igrač u NBA je mentalno najteži za čuvanje.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Izbor je pao na srpskog centra.
“Igrao sam protiv Kobija Brajanta, Lebrona Džejmsa… Ali u poslednje vreme, to je Nikola Jokić“, rekao je Grin.
Objasnio je četvorostruki NBA šampion i zašto.
“Ne postoji ništa što mu stvarno uđe pod kožu. Ništa mu ne smeta. Ako promašuje šuteve, on će samo nastaviti da igra. Jokić ionako trči pomalo pogrbljeno, pa su mu ramena stalno spuštena, ali ga nikad ne vidiš klonulog ili slomljenog. On jednostavno uvek nastavlja dalje,” zaključio je Drejmond.
Bonus video:



natasa
Najvece priznanje Jokicu je kad dobije od protivnickih igraca…
janja
Ništa ne dotiče Jokića sem bezobrazno prljave igre e tu vidimo kako se naljuti!
jasin
Kada to kaže čovjek koji je maltretirao cijelu svoju karijeru svakog mogućeg igrača iz lige onda je jasno koliko je teško čuvati našeg asa