EVROLIGA ODLOŽILA UTAKMICU: Bajern i Fenerbahče ne igraju zbog koronavirusa!

Duel košarkaša Fenerbahčea i Bajerna u 26. kolu Evrolige odložen je zbog velikog broja igrača pozitivnih na korona virus, saopštila je danas Evroliga.

Do odlaganja meča je došlo na zahtev Bajerna koji nije u mogućnosti da doputuje u Istanbul sa osam igrača, što je minumum za odigravanje meča.

Meč je trebalo da se odigra u petak, 11. februara.

Fenerbahče je trenutno osmi na tabeli sa 12 pobeda i 10 poraza, dok je Bajern na 11. poziciji sa po 12 pobeda i poraza.

Izvor: Beta

NBA TREJD: Hild se ne zadržava u Indijani, Juta želi iskusnog beka!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Srđa Knežević – Pomirio sam se sa Lekićem, na kraju smo se i smejali! EP13

 

7 Komentara

    Naravno ne moze nista da prodje da se bar negde nesto ne odlozi.

    Koroma i dalje remeti planove,ali sve ce doci na svoje mesto!!!Svi jedva cekamo taj mec!!!

    Slazem se,srecom pa se svaki izlazak na teren doceka.

    Odigrace se kad tad, pa ce onda prstati

    Steta, a gledali bi smo ogromno zanimljiv mec

    Sta da se radi, ali svi jedva cekaju taj mec

    Ne jenjava ovaj virus , uporno stvara probleme ..i dalje odloženo mnogo sportskih dogadjaja na listi je i dule dvoje euroligaša nazalost ,uskraćeni smo za sada za jedan odličan meč

Postavi odgovor