Duel košarkaša Fenerbahčea i Bajerna u 26. kolu Evrolige odložen je zbog velikog broja igrača pozitivnih na korona virus, saopštila je danas Evroliga.
Do odlaganja meča je došlo na zahtev Bajerna koji nije u mogućnosti da doputuje u Istanbul sa osam igrača, što je minumum za odigravanje meča.
Meč je trebalo da se odigra u petak, 11. februara.
Fenerbahče je trenutno osmi na tabeli sa 12 pobeda i 10 poraza, dok je Bajern na 11. poziciji sa po 12 pobeda i poraza.
Izvor: Beta
NBA TREJD: Hild se ne zadržava u Indijani, Juta želi iskusnog beka!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Srđa Knežević – Pomirio sam se sa Lekićem, na kraju smo se i smejali! EP13



vida
Naravno ne moze nista da prodje da se bar negde nesto ne odlozi.
matija
Koroma i dalje remeti planove,ali sve ce doci na svoje mesto!!!Svi jedva cekamo taj mec!!!
Logo
Slazem se,srecom pa se svaki izlazak na teren doceka.
srdjan
Odigrace se kad tad, pa ce onda prstati
dusan
Steta, a gledali bi smo ogromno zanimljiv mec
branko
Sta da se radi, ali svi jedva cekaju taj mec
aleksej
Ne jenjava ovaj virus , uporno stvara probleme ..i dalje odloženo mnogo sportskih dogadjaja na listi je i dule dvoje euroligaša nazalost ,uskraćeni smo za sada za jedan odličan meč