Evroliga i kompanija Coca-Cola najavile su novo višegodišnje partnerstvo, prema kojem će Sprite postati zvanični partner najjačev evropskog takmičenja, počevši od sezone 2026-27. Sprite će biti prisutan i tokom Fajnal-fora ove sezone u Atini.
Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!
Ovaj ugovor predstavlja prvo partnerstvo Sprite u evropskoj košarci. Košarka je dugo bila ključna za DNK ovog brenda koji ima važan doprinos u razvoju ulične basket kulture.
„Decenijama je Sprite oblikovao način na koji se navijači povezuju kroz kulturu koja okružuje igru, obuhvatajući sport, muziku, modu i samoizražavanje. Kroz ovo pionirsko novo partnerstvo, Sprite će doneti tu baštinu u novi deo Evrope, stvarajući nove načine za angažovanje navijača sa Evroligom“, piše u zvaničnoj objavi na sajtu Evrolige.
Kao deo partnerstva, Sprite i Evroliga istražuju niz premium iskustava za navijače, koja im omogućavaju da se približe srcu igre. Ova iskustva uključuju prilike da se upoznaju sa trenutnim i bivšim igračima, ali i sa trofejom Evrolige, da dobiju pristup iza scene i da iskuse takmičenje sa jedinstvenih pozicija, koje su obično rezervisane za insajdere.
Ovaj odnos je u skladu sa komercijalnom strategijom Evrolige, koja se fokusira na jačanje partnerstava sa vrhunskim brendovima koji dele pan-evropski identitet organizacije i globalni doseg.
Saradnja će uključiti brendiranje na terenu i oglašavanje u areni, donoseći brend u dvorane širom Evrope, počevši od Fajnal-fora u Atini ovog maja.
Bonus video:



vid
Svaku sponzorstvo je dobro sponzorstvo zato što dolaze velike investicije i ulaganja u ovom slučaju ovo takmičenje i to je za njih jako bitno
jelena
Ozbiljnije bi bilo da je Coca Cola glavno piće Evrolige a ne jedno od njihovih sporednih napitaka ali i to je dobro sponzorstvo.
iris
Ostalo je da vidimo sa kojim ce brendom Coca Cola da sponzorise NBA u Evropi….