Slukas ludom trojkom doneo brejk Olimpijakosu u Istanbulu i ukrao Guduriću plašt heroja! (VIDEO)

Košarkaši Olimpijakosa savladali su Fenerbahče rezultatom 72:71, te su tako poveli sa 2:1 u seriji.

Viđena je utakmica u Istanbulu puna preokreta.

EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!

Bolje je turski predstavnik počeo susret, imao je prednost posle prve deonice. Ipak, trgli su se gosti iz Pireja, te su došli do preokreta i sa prednošću su otišli na pauzu.

Fenerbahče je sjajno odigrao treću četvrtinu, pa je Olimpijakos sveo samo na sedam poena, ali generalno nije ni ubačeno puno poena, ukupno 23.

U poslednjih 10 minuta je viđeno svašta. Poveo je Olimpijakos 66:63, ali je Fener sa dve trojke preokrenuo, međutim, ubrzo je gost izjednačio.

Poveo je domaćin pogotkom Gudurića za dva poena, ali onda je usledio prelomni momenat. Slukas je preuzeo odgovornost i pogotkom iz teške pozicije za tri poena uz svuk sirene je doneo pobedu svom timu i prednost u seriji.