Petruševa druženje sa navijačima vratilo u dečačke dane: Tako sam i ja jurio reprezentativce, bilo je lepo provesti vreme sa njima (VIDEO)

Košarkaši Srbije su u završnoj fazi priprema za Olimpijske igre u Parizu, a pred poslednje dve provere uoči puta za Francusku, protiv Japana i Grčke, izdvojili su vreme da se ispred Beogradske Arene druže i slikaju sa navijačima.

Veliki broj ljudi se okupio kako bi pozdravio izabranike Svetislava Pešića, ali i srpske košarkašice i basketaše koji će se takođe boriti za medalje na Igrama u Parizu.

Meridian Sport te časti – POTPUNO BESPLATNO! Registruj se i odmah preuzmi 6.000 FREEBET!

Redom su na binu, praćeni poznatim glasom Slobodana Šarenca, izlazili Strahinja Stojačić, Mihailo Vasić, Dejan Majstorović, Tina Krajišnik, Ivon Anderson, Nevena Jovanović, Bogdan Bogdanović, Nikola Jokić, Aleksa Avramović, Vasilije Micić, Nikola Jović, Filip Petrušev i drugi srpski Olimpijci, a navijači su ih pozdravljali aplauzom.

Kratko su se prisutnima obratili kapiteni svih selekcija, Majstorović, Krajišnik i Bogdanović, koji je pozvao na bis i Avramovića, kao jednog od miljenika publike.

Svi su se zahvalili prisutnima, obećali da će dati sve od sebe da im uzvrate na podršci dobrim nastupima u Francuskoj, uz nadu da će se ponovo videti na čuvenom balkonu.

Utiske sa događaja ispred Arene kratko je izneo i Petrušev.

“Bilo je lepo družiti se sa decom. Sećam se kada sam ja tako jurio reprezentativce i uvek volim da im učinimo, da se družimo sa njima, da se slikamo… Super događaj, kratko je trajalo, ali iskoristili smo da što bolje provedemo vreme sa njima. Prija što smo ovde, jer većina nas tokom sezone nije tu, super nam je da ovde provedemo što više vremena”, rekao je srpski reprezentativac za Meridian sport.

Košarkaši Srbije će se na Olimpijskim igrama boriti u grupi sa selekcijama SAD, Južnog Sudana i Portorika, a prvi meč igraju 28. jula od 17.15, protiv Amerikanaca.

Košarkašice Srbije su smeštene u grupu sa Španijom, Kinom i Portorikom, a na premijeri će ukrstiti koplja sa Portorikankama, 28. jula od 21.00.

Basketaši Srbije prvi meč igraju 30. jula, poput košarkaša protiv Amerikanaca, a u prvoj fazi će odmeriti snage sa svim preostalim učesnicima turnira, dok će najbolje dve ekipe otići direktno u polufinale, a sledeće četiri u baraž za preostala dva mesta u borbi za medalje.

Bonus video:

3 Komentara

    Najviše se uzdam u basketaše i devojke, očekujem da se vrate sa medaljama

    Ako ćemo realno nije Petruševu trebalo mnogo da bi se vratio u dečačke dane

    Lepo je to sto nasi igraci žele da udovolje klincima

Postavi odgovor