U prvom kolu Evrokupa Huventud će otvoriti vrata svoje dvorane za navijače.
Čelnici kluba su objavili da su dobili dozvolu da za prvi meč u Evrokupu određen broj gledalaca bude u Olimpijskoj palati.
Katalonski klub će u halu pustiti određen broj osoba koje su članovi ovog kluba i koji će morati da prate stroge prevencije od koronavirusa.
Zanimljivo prvi meč igraju baš protiv Partizana u sredu.
Huventud je inače već odigrao jedan zvaničan meč od početka sezone. Pobeđena je Unikaha rezultatom 81:73.
“VERA I VERNOST” Partizan pušta u prodaju sezonske karte
OBAVEZNO POGLEDAJTE: AFERA INSULIN | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #18



Bogdan01
Napokon dobra vest za navijače !
Anci3
Sjajna vest za sve navijace.. Svakako je zanimljivije gledati utakmicu sa navijacima, nego kad su prazne tribine
Jovica14
Sigurno će im i to posle izaći na nos