PUBLIKA U PRVOM KOLU EVROKUPA!? Huventud otvorio vrata dvorane

U prvom kolu Evrokupa Huventud će otvoriti vrata svoje dvorane za navijače.

Čelnici kluba su objavili da su dobili dozvolu da za prvi meč u Evrokupu određen broj gledalaca bude u Olimpijskoj palati.

 Katalonski klub će u halu pustiti određen broj osoba koje su članovi ovog kluba i koji će morati da prate stroge prevencije od koronavirusa.

Zanimljivo prvi meč igraju baš protiv Partizana u sredu.

Huventud je inače već odigrao jedan zvaničan meč od početka sezone. Pobeđena je Unikaha rezultatom 81:73.

“VERA I VERNOST” Partizan pušta u prodaju sezonske karte

OBAVEZNO POGLEDAJTE: AFERA INSULIN | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #18

3 Komentara

    Napokon dobra vest za navijače !

    Sjajna vest za sve navijace.. Svakako je zanimljivije gledati utakmicu sa navijacima, nego kad su prazne tribine

    Sigurno će im i to posle izaći na nos

Postavi odgovor