Kataš u Beogradu okupio igrače skoro svih timova

Situacija u Izraelu je ponovo upalila crveni alarm i preselila košarku iz te zemlje. Beograd je jedan od gradova koji je otvorio svoja vrata za klubove u problemu, pa se tako Makabi vratio u srpsku prestonicu, koja mu je u prethodnom periodu bila dom.

Otuda i slike iz dvorane Ranko Žeravica, gde je centralna ličnost Oded Kataš. Naime, strateg Makabija je okupio inostrane igrače iz izraelske Premijer lige, koji su takođe stacionirani u Beogradu, i organizovao je trening.

Meridian sport ti donosi NOVI BONUS DOBRODOŠLICE – do 26.000 DINARA uz dva dana igre bez depozita!

Prvotimci skoro svih timova iz izraelske prve lige su našli svoje mesto na Katašovom okupljanu, a nekadašnja Hala sportova je bila mesto susreta.

I dalje veliki upitnik stoji kod pitanja budućnosti i niko za sada ne može da tvrdi kako će se odvijati situacija sa izraelskim prvenstvom.

WhatsApp Image 2026 03 04 at 21.02.39 1

Bonus video:

0 Komentar

    Iskreno Beograd i Srbija su izašli u susret maksimalno Koliko su mogli i nadam se da će to nekada poštovati

    Bitno je da oni treniraju i da su se okupili da sve ostalo će doći

    Nažalost Kakvo je stanje u Izraelu Teško da će se skorije vratiti

Postavi odgovor