Svakog zvezdaša je obradovala vest da je novi trener košarkaša Crvene zvezde postao Saša Obradović, a “Nova.rs” prenosi da je sjajni stručnjak sam platio obeštećenje kako bi došao na Mali Kalemegdan.
Ovaj portal takođe navodi da je Obradović sa crveno-belim potpisao ugovor na dve godine, uz opciju da se saradnja produži na još jednu.
Treba reći da je Zvezdu tokom ove sezone sa klupe predvodilo čak tri trenera. Na početku je to bio Milan Tomić, potom Andrija Gavrilović, da bi takmičarsku godinu (doduše ne do kraja) kao šef stručnog štaba okončao iskusni Dragan Šakota.
Došlo je vreme da Obradović sedne na klupu voljenog kluba. Košarkašku trenersku karijeru je počeo u Kelnu, potom je predvodio Kijev, Turov, Donjeck, Albu, Lokomoivu Kubanj i Monako odakle dolazi u redove kluba iz Beograda.
On je u Kneževini imao dogovor da može da ide ukoliko dobije ponudu iz NBA ligi i Evrolige. To je Zvezda iskoristila i dovela 51-godišnjeg stručnjaka.



Scar
Još samo da ga Čovke pusti da radi i da mu se ne meša i bog da nas vidi.
Tasa
Bice okej,ali da ustale trenere
Orfanela
Videcemo kako ce da vodi Zvezdine kosarkase…
Nemanja
Odličan posao je uradila zvezda dovođenjem njega , jedva čekam da vidim šta će uraditi od ekipe
pavle
pravi Zvezda dobar tim,ali dzaba dobar tim bez dobrog trenera,ovo im je odlican potez,uz jos par dobrih pojacanja
lazar
iskreno ovo je najjace pojacanje Zvezde,od sve trojice pomeutih trenera zajedno ne mogu da pridju Obradovicu
Vuk89
Odlican trener i strucnjak, verujem da ce odlicno da vodi tim!
Kica91
Ajde da Obradovic krene i ostane na klupi, da nema vise promena, da bude pun obostrani pogodak
Bojan
Obradovicu tvoji zvezdasi ti zele puno uspeha!
Oki
Konacno i zvezda da dobije normalnog trenera posle duzeg vremena!
Janbo
Ako je sam platio obestecenje onda kapa dole legendo!
Zika99
dobro ce se snaci u zvezdi,bice dobrih rezultata odma na startu sezone
Sallah89
Koliko oni trenera promene u toku sezone 😀
Goran85
Da,on je dobar trener i navijač Zvezde koliko vidim.