TRI GODINE U ZVEZDI Obradović sam platio obeštećenje!

Svakog zvezdaša je obradovala vest da je novi trener košarkaša Crvene zvezde postao Saša Obradović, a “Nova.rs” prenosi da je sjajni stručnjak sam platio obeštećenje kako bi došao na Mali Kalemegdan.

Ovaj portal takođe navodi da je Obradović sa crveno-belim potpisao ugovor na dve godine, uz opciju da se saradnja produži na još jednu.

Treba reći da je Zvezdu tokom ove sezone sa klupe predvodilo čak tri trenera. Na početku je to bio Milan Tomić, potom Andrija Gavrilović, da bi takmičarsku godinu (doduše ne do kraja) kao šef stručnog štaba okončao iskusni Dragan Šakota.

Došlo je vreme da Obradović sedne na klupu voljenog kluba. Košarkašku trenersku karijeru je počeo u Kelnu, potom je predvodio Kijev, Turov, Donjeck, Albu, Lokomoivu Kubanj i Monako odakle dolazi u redove kluba iz Beograda.

On je u Kneževini imao dogovor da može da ide ukoliko dobije ponudu iz NBA ligi i Evrolige. To je Zvezda iskoristila i dovela 51-godišnjeg stručnjaka.

AMERIKANAC NAPUSTIO ZVEZDU Gist više nije član crveno-belih?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: FILIPOVIĆ: OI će mi biti poslednje reprezentativno takmičenje!

14 Komentara

    Još samo da ga Čovke pusti da radi i da mu se ne meša i bog da nas vidi.

    Videcemo kako ce da vodi Zvezdine kosarkase…

    Odličan posao je uradila zvezda dovođenjem njega , jedva čekam da vidim šta će uraditi od ekipe

    pravi Zvezda dobar tim,ali dzaba dobar tim bez dobrog trenera,ovo im je odlican potez,uz jos par dobrih pojacanja

    iskreno ovo je najjace pojacanje Zvezde,od sve trojice pomeutih trenera zajedno ne mogu da pridju Obradovicu

    Odlican trener i strucnjak, verujem da ce odlicno da vodi tim!

    Ajde da Obradovic krene i ostane na klupi, da nema vise promena, da bude pun obostrani pogodak

    Obradovicu tvoji zvezdasi ti zele puno uspeha!

    Konacno i zvezda da dobije normalnog trenera posle duzeg vremena!

    Ako je sam platio obestecenje onda kapa dole legendo!

    dobro ce se snaci u zvezdi,bice dobrih rezultata odma na startu sezone

    Koliko oni trenera promene u toku sezone 😀

    Da,on je dobar trener i navijač Zvezde koliko vidim.

Postavi odgovor