MRKAIĆ PROTIV "SVOG" JAVORA: Čvrsti su dok kuće, imaju dobre pojedince!

Fudbaler Vojvodine Momčilo Mrkaić u subotu će se vratiti u Ivanjicu gde će u dresu novosadskog kluba igrati protiv “svog” Javora.

Napadač stare dame srpskog fudbala u dva navrata je po sezonu igrao za ivanjičkog superligaša.

Sada će se pred dobro poznatom publikom naći na suprotnoj strani, a adut više je što zna šta može da očekuje.

Javor kod kuće igra vrlo čvrsto, a ove sezone su imali nekoliko zaista dobrih partija. U svom timu imaju dosta odličnih pojedinaca, koji mogu da budu vrlo opasni po svakog protivnika. Međutim, na nama je da opet pružimo svoj maksimum i učinimo sve što možemo za još jedan dobar rezultat – rekao je Mrkaić za klupski sajt Vojvodine.

Vojvodina je ove nedelje izborila plasman u polufinale Kupa Srbije, a osim trofeja u ovom takmičenju Mrkaić ističe i želju da se prvenstvo završi u ulozi vicešampiona.

-Bez obzira na to što nam je Partizan pobegao na pet bodova, naravno da i dalje verujemo da možemo da stignemo do zvanja vicešampiona. Svesni smo da to sada više ne zavisi samo od nas, ali dokle god postoji šansa, mi ćemo se boriti – rekao je ovaj napadač.

Meč između Javora i Vojvodine igra se u subotu od 14 časova na stadionu kraj Moravice.

LOKOMOTIVA SE SPREMA ZA PRELAZNI ROK Nikolić dovodi Jovetića?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: FILIPOVIĆ: OI će mi biti poslednje reprezentativno takmičenje!

Huligani kamenovali autobus Benfike: Živković i Vajgl lakše povređeni!

13 Komentara

    Nije lako igrati protiv do jučerašnjeg tima i pružiti 100 posto, treba ući u takav meč hladne glave i pataviti emocije van terena.

    Vojvodina odlicna.. Pokidace Javor bez problema.

    Nisu oni još na nivou partizana i Zvezde ,kad im oni predstavljaju veći problem

    Javor je ove sezone imao nekoliko dobrih partija,videćemo kako će se sada pokazati

    Voleo bih da Voša može da parira Zvezdi i Partizanu.

    nije svejedno igrati protiv kluba za koji si igrao ali mora dati sve od sebe

Postavi odgovor