KRAJ SAPUNICE Nemanja Gordić ostaje u Partizanu!

Iskusni bosanskohercegovački košarkaš Nemanja Gordić produžiće ugovor sa Partizanom na još jednu sezonu, saznaje portal Nova.rs.

Gordić je dugo bio u pregovorima sa crno-belima. U jednom trenutku je bio izvesno da do dogovora neće doći, ali su se strane konačno usaglasile oko uslova.

Ovaj 32-godišnji organizator igre je u Partizan stigao prošlog leta nakon evroligaške sezone u Budućnosti i u proseku je beležio 9.4 poena, 2.7 skokova i 3.3 asistencije po meču u Evrokupu.

U karijeri je igrao za Lotomatiku iz Rima, Azomvaš, Igokeu i Cedevitu, a sa crno-belima je u povratničkom mandatu uzeo Kup Radivoja Koraća.

BURNO NA SEDNICI Partizan izneo zahteve protiv FMP-a!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz | EP 03 – Testiraj znanje! Pogodi fudbalera po klubovima u kojima je igrao

SLUTI NA KRAJ Mesi odbio da produži ugovor sa Barselonom!

17 Komentara

    Nmg da se odlucim kakva je ovo odluka, mada nisam nesto zadovoljna

    E ako ih to ne izvadi ništa neće. 🤣🤣🤣🤣

    Sjajna vest, odličan za rezervnog pleja iza Kodija

    Dobar potez Partizana, koristan za drugog pleja

    Pa pa jedino ako su ludi da ga puste da ode. Potreban im je.

    Odlicna vest,veliko pojacanje za crno bele….

    Sjajno! Godric je odlican igrac, mnogo ce im znaciti

    Fenomenalna odluka svaka cast Partizanu je potreban jedan takav igrac 👌👍

    odlicno,Gordic je odlican kosarkas i mnogo ce znaciti Partizanu,da je i on posao bilo bi bas lose,ali sada moraju jos nekoliko igraca da se dovedu

    Odlična odluka Gordića, potreban je Partizanu.

Postavi odgovor