EVROLIGA I "DAN D": Očekivani datumi završetka sezone su na talonu

Evroliga još nije odlučila kad će se aktuelna sezona, prekinuta zbog koronavirusa, završiti. Ipak, rešenje se nazire.

Kako je Evroliga saopštila, odlučeno je da “dan D” bude 24. maj i tom prilikom će se na talonu naći predlog o završetku.

Sudeći po saopštenju, vidi se da ne odustaju od zacrtane ideje za kraj košarkaške godine.

Prema tome, sezona u eliti bila bi završena između 4. i 26. jula, a Evrokup između 4. i 17. dana istog meseca.

(NE)LOGIČAN IZBOR Evroliga ili ACB – Barselona odlučila šta da žrtvuje!

54 Komentara

    Najbolje tako odraditi sve u par dana i gotovo

    Do ovog datuma ce sve doci na svoje, blizi nam se nastavak 🙂

    Do sledece godine ce sve biti okej ?

    Pa dobro.Ima dosta vremena do tada.Sitacija je kao sve bolja i bolja

    Oni su vec odlucili da ce nastaviti.24.maja ce samo ozvaniciti to i istaci uslove pod kojima ce teci nastavak.

    Gotovo sigurno euro liga i euro kup ce se zavrsiti samo je pitanje termina, ipak mora da se proglasi sampion u oba takmicenja

    Mislim da će se nastaviti, bilo bi šteta da propadne

    Nadamo se najboljem, videćemo šta će se odlučiti.

    jaooo koliko li ce samo vesti biti do 24.maja

    Sve je pod velikim znakom pitanja sacekacemo zvanican podatak.

    Nadam se da ce naci dobro resenje za sve .

    Verujem da ce se do tada situacija koliko toliko stabilizovati i da ce moci da se donese odluka. Bitno je da se nastavi zbog svih, pa makar i avgusta to bilo.

    Moguce je i da se ne nastavi,sve karte stoje otvorene

    I ne treba da odustanu, ovo cudo polako jenjava, do 24 maja bice sve ok, i onda malo sporta da odagna ovo sivilo

    lepa vest ako to bude 24 maj nadam se nastavku kao veliki fan kosareke i navijac zvezde samo da prodje ovo stanje sa koronom

    Moje misljenje je da ce pre ili kasnije sve biti odlozeno do daljnjeg. Ili u potpunosti otkazano.
    Jer ko zna kada ce se steci uslovi da moze da se nastavi.

    Nastavice se sigurno. E sada kako i sta to cemo znati 24og maja i to je to.
    Bez publike ce svakako biti, a za ostalo cemo videti.

    Ja sve to vidim kao da ce i ore da pocne.Medjutim taj evro kup je po mom misljenju nebitan. To je veoma lose rangirano tako da kad god da pocne nista ne gubimo.

    Jedva čekam da se nastavi da se bre kladim na nesto????

    Samo sto pre taj nastavak da se kladimo na nesto 😀

    Svi cekamo nastavak i to sto pre 🙂

    Jedva cekam taj dan D, da vidimo konacno da li ce se nastaviti… iskreno samo to cekam

    I ja isto jedva cekam 😀

    Svi se nadamo da ce se nastaviti, uzeleli smo se dobre evropske kosarke

    Ovo su sve pretpostavke i njuhov trud da se zavrse takmicenja, da se izvuku novci neki, vidicemo sta i kako. Drzim palceve da sve krene sto pre

    I ja se iskreno nadam da ce sto pre da se nastavi 🙂

    Nastavice se sigurno samo u kojem formatu videcemo

    Pretpostavljam bez publike 🙁

    Nastavlja se takmičenje, samo ce se 24 Maja utvrditi po kom formatu, odredice se preliminarna domacinstva za oba takmičenja, koja će u tom trenutku delovati kao najprihvatljivija, s tim što se može promeniti od razvoja situacije, takodje ako se u karantinu zarazi ne daj boze jedan kosarkas, sve pada u vodu i morace se proglasiti kraj takmičenja.

    Svi grupni sportovi su u velikom riziku, nikome nije do ponovnog zatvranja i odlaganja

    Samo da se nastavi 🙂

    Ok, ima vremena i rešili su da konkretizuju termine. Siguran sam da ništa od toga. Ovo neće dozvoliti da se igra.

    Pitanje je dal će se nastaviti… Ja mislim da hoce, a ova prica deluje super.

    Ova prica ima smisla, svidja mi se.

    Preostaje da vidimo sta ce biti..

    Odigrace se sigurno.

    Kao i svi sportisti tako i kosarkasi trude se da se zavrse takmicenja. Evro liga je jedna od boljih u svom rangu. I aj mislim da je datum idealan za zavrsetak takmicenja.

    Naravno da ce se odigrati, jedino pitanje je format takmicenja, ali smislice nesto 🙂

    Pa i ako se nastavi pitanje je u kojem ce to formatu biti.

    Ja mislim preostalih 6 duela i F8.

    Onda da sacekamo lepo 24. maj , pa da vidimo sta ce biti. Smatram da tu ima mnogo razloga zbog koji bi morali da nastave, ali kako ce sve to organizovati to stoji da vidimo.

    Euroleague ce imati 74 utakmica, racunajuci regularni deo i F8 posle toga, a Eurocup bi trebalo da ima najviše 18 utakmica do kraja, nece dozvoliti Uleb da se ne odigra, mnogo je novca na talonu.

    Pa da sad ce da zbrzaju sve samo da se zavrsi, mozda je tako i najbolje, pa da lepo krene sledeca sezona normalno…

    Svima je u interesu da se nastavi.

    pa moraju kako drugacije da pokupe nesto novca

    Naravno da je svima u interesu sto pre da se nastavi 😀

    Sacekacemo i taj dan “D” , pa da vidimo sta ce biti!

    Jos samo mesec dana 🙂

    brzo ce to 😀

    odlicno,dobra odluka,blizi nam se i jul

Postavi odgovor