PAO NACILJAO CENTRA ALBE Kamerunac pojačava Atinjane?

Košarkaš Albe Lendri Noko mogao bi da napusti ekipu iz Berlina i karijeru nastavi u Grčkoj u timu Panatinaikosa.

Sjajni kamerunski centar se već duže vreme nalazi na radaru ovog velikana, ali je veliko pitanje da li će pristati da igra FIBA Ligu šampiona ukoliko se Atinjani odluče da iz Evrolige pređu u to takmičenje.

Ovaj 26-godišnji košarkaš je u dresu Albe u Evroligi prosečno beležio 9,4 poena i 5,8 skokova za 22 minuta na parketu.

Nema sumnje da bi za Noka odlazak u Panatinaikos bio kruna košarkaške karijere.

ČARAPIĆ ZA MERIDIAN: Lep gest i to treba da bude primer ostalima!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Deki Ciao | Ispraćaj Dejana Milojevića | Izjava Dekija, Novice Veličkovića

Simić za Meridian: Lepo je naći se u društvu najboljih šutera!

9 Komentara

    Solidan igrac, garant ce se lepo uklopiti u igru PAO-a

    Počinju i oni da se pojačavaju..i tako su sve rasprodali

    Ako je Noko ozbiljno pojacanje onda ja ne znam nista o kosarci! Prosečan igrac koji nije dominantan bi u jednom segmentu igre!

    Ne znam, meni Noko nije ništa posebno, pitanje je i da li bi Kamerunac hteo da igra Fiba takmičenje? Mnogo je nepoznanica, Pao više nije tim od pre 10 godina!

    Ne znam odakle tebi ta informacija da ce pao igrati ligu šampiona, igrace el sigurno.

    Solidan igrac, ne bi bio lose pojacanje

    Panatinaikos je suvise jak klub za njega

    Pao je to visestruki sampion,znaju sta rade..

Postavi odgovor