Iskusni hrvatski košarkaš Ante Tomić napustio je Barselonu nakon osam godina u katalonskom klubu, potvrdio je na društvenim mrežama.
Tomić je ovu poruku preneo na svom Tviter nalogu gde se vrlo emotivno oprostio od katalonskog kluba.
–U Barseloni je bilo osam sjajnih godina. Igrao sam sa sjajnim igračima i stojim iza svakog od njih kako na terenu, tako i van njega. Radio sam sa neverovatnim ljudima, ne znate ih, ne zarađuju milione, ali Barselonu čine višim od kluba – napisao je Tomić.
Iskusni hrvatski košarkaš je ovu odluku doneo samo dva dana nakon poraza od Baskonije u finalu ACB lige, kojim je katalonski tim ostao bez titule.
Pre Barselone Tomić je igrao tri godine za Real Madrid i pet za Zagreb.
ĐURIČIĆ ZA MERIDIAN: Odlazim iz Partizana, pomogao sam dosta Savi!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad ! Lalatović i igrači u transu!
VUJOŠEVIĆ LJUT NA TRINKIJERIJA: Ljubav se ne priča nego pokazuje!



Mare
Dosta je bio u Barsi, mozda se vec zasitio
Denis
Dugo je i bio 😅
Petar pp
Dosta se i zadrzao u jednom klubu. Puna kapa. Vreme je da krene dalje.
Denis
Bas tako, vreme je za promene
Flaki
Izgleda da Barsa polako tone na kosarkaskoj mapi.
Tasa
Dosta se i igralo za Barsu. Sad treba upropastiti i neki drugi klub😀
Anci
Bilo je i vreme da promeni
Jelena
Predugo je u jednom klubu. Ocigledno je ostao zbog dobre atmosfere koja vise ne postoji tamo
Pavlovic
Realno i ne može kao pre, ali stoji da je top igrač
Vlada
Dosadilo mu
Маша
Ето Томића у Арманију…
Новица
Неочекивано,биће занимљиво где ће наставити каријеру..
zizi
vreme je za promene, osam godina nije malo
Peca
Dosta je i opsato u klubu…