PRVI ODLAZAK Ante Tomić napustio Barselonu nakon osam godina!

Iskusni hrvatski košarkaš Ante Tomić napustio je Barselonu nakon osam godina u katalonskom klubu, potvrdio je na društvenim mrežama.

Tomić je ovu poruku preneo na svom Tviter nalogu gde se vrlo emotivno oprostio od katalonskog kluba.

U Barseloni je bilo osam sjajnih godina. Igrao sam sa sjajnim igračima i stojim iza svakog od njih kako na terenu, tako i van njega. Radio sam sa neverovatnim ljudima, ne znate ih, ne zarađuju milione, ali Barselonu čine višim od kluba – napisao je Tomić.

Iskusni hrvatski košarkaš je ovu odluku doneo samo dva dana nakon poraza od Baskonije u finalu ACB lige, kojim je katalonski tim ostao bez titule.

Pre Barselone Tomić je igrao tri godine za Real Madrid i pet za Zagreb.

ĐURIČIĆ ZA MERIDIAN: Odlazim iz Partizana, pomogao sam dosta Savi!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad ! Lalatović i igrači u transu!

VUJOŠEVIĆ LJUT NA TRINKIJERIJA: Ljubav se ne priča nego pokazuje!

14 Komentara

    Dosta se i zadrzao u jednom klubu. Puna kapa. Vreme je da krene dalje.

    Bas tako, vreme je za promene

    Izgleda da Barsa polako tone na kosarkaskoj mapi.

    Dosta se i igralo za Barsu. Sad treba upropastiti i neki drugi klub😀

    Predugo je u jednom klubu. Ocigledno je ostao zbog dobre atmosfere koja vise ne postoji tamo

    Realno i ne može kao pre, ali stoji da je top igrač

    Ето Томића у Арманију…

    Неочекивано,биће занимљиво где ће наставити каријеру..

    vreme je za promene, osam godina nije malo

Postavi odgovor