OGLASIO SE RISTIĆ: Žao mi je što se nisam vratio u Zvezdu!

Srpski košarkaš Dušan Ristić izjavio je da mu je žao što se nakon pozajmice u Astani nije vratio u Crvenu zvezdu, koja ga je prosledila italijanskoj Breši.

Centar crveno-belih će i narednu sezonu biti na kaljenju pošto je rukovodstvo kluba sa Malog Kalemegdana rešilo da ga pošalje u Brešu.

Sam košarkaš se nedugo zatim oglasio na Tviteru istakavši da mu je žao što naredne sezone neće biti deo crveno-bele porodice.

Žao mi je što nije došlo do mog povratka u Zvezdu, ali se nadam da će se ta prilika ponovo pojaviti. Želeo bih da zahvalim svim navijačima koji su me pratili prethodne godine i dali podršku i motivaciju. Hvala Zvezdi na lepim uspomenama, do sledećeg viđenja – napisao je Ristić.

Košarkaš koji je karijeru počeo u FMP-u ima ugovor sa crveno-belima do leta 2021. godine.

BARSELONA SPREMA ČISTKU Čak 12 fudbalera na transfer listi!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz CLASSIC | EP 04 – Testiraj znanje! Pogodi fudbalera po klubovima u kojima je igrao

MILNER UŠAO U RETKO DRUŠTVO Tu su Kante, Marez, Tevez, Anelka…

10 Komentara

    Kako to zalis za timom kome nisi potreban

    Nema od toga ništa, sad na silu uzimaju preplaćene strance i ako ova sezona bude neuspešna kao prošla gase se opet

    Ma bolje mu je sto je u Astani u zvezdi bi samo propao. Nista dobro mu ne bi donela

    Nadam se da ce jednog dana dobiti pravu sansu u Zvezdi

    Takodje, jednog dana, trebalo bi i to.

Postavi odgovor