REŠENJE JE TU: Evroliga zakazala sastanak, pa konferenciju za medije

Evroliga, na čelu sa Đordijem Bertomeuom, održaće konferenciju za novinare u ponedeljak, najavljeno je iz te organizacije.

Razlog koji je naveden jeste objavljivanje i obrazloženje donetih odluka na sastanku koji će biti održan u subotu.

Sastanak podrazumeva kapitene timova, a biće prisutan još po jedan košarkaš iz svakog tima Evrolige i Evrokupa.

Pomenuta konferencija za novinare zakazana je za ponedeljak od 16.30 časova, po srednjeevropskom vremenu.

https://twitter.com/3AndDBasketbal1/status/1263149185123131393

Zbog pandemije koronavirusa biće održana putem video linka.

LAZIĆ: Pametnije je da se sezona prekine i da se pripremimo za narednu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE – NBA FINALE 1993. GODINE: Džordan je ugasio “sunca” uz rekordan 41 poen po meču!

49 Komentara

    Valjda cemo ubrzo saznati kakvi su planovi za Evroligu.

    Trebalo bi biti nastavak takmicenja kako u Euroleague tako i u Evro kupu. Oni sto odlucuju o sudbini ova dva takmicenja imaju objektivni interes nastavka zarad trofeja i prestiza.

    Nastavak sezone u Euroleague i Eurocupu zavisi samo od 11 klubova koji imaju A licencu potpisanu sa Ulebom, kako oni sutra odluce tako ce i biti, malo bode oči da Srbija koja je je pre svega kosarkaska zemlja nema pravo na glas, ali smo ipak sami krivi za takvo stanje!

    A sto smo krivi, zato sto smo siromasni sto nemamo novaca ili?

    Ajde dogovorite se jer nikom ne ide u prilog ovo odlaganje

    U ponedeljak,cemo napokon znati sta ce biti sa Evroligom,nadamo se samo jednom ishodu ovih pregovora.

    Konacno ce biti objavljeno sta ce biti i kada cemo gledati nastavak.

    Pa da napokon cujemo kakvi su im planovi za ovu godinu…

    Ajde bas!

    Cekamo subotu da cujemo konacne odluke

    Ne verujem da će doći do nastavka.

    Nastavka očigledno nece biti sto zvezdi najvise odgovara, a Partizan moze da se nada pozivu preko WC…

    Sobzirom da spanci nece da igraju a imaju svoja 3 kluba za glasanje,tesko da ce se igrati.

    hoce biti ,nece biti…vise ne citam nista u vezi eurolige dok ne vidim naslov konacnog datuma nastavljanja ili da se oktazuje

    Zadnja vest evroliga i evrokup se poništavaju dovidjenja i prijatno.

    Dok su zakazali konferenciju ne verujem da će nastavka biti!

    A pa napokon da cujemo sta su odlucili

    Samo da već jednom odluče hoće li se nastaviti ili ne.

    Ajde još tu konferenciju da čujemo pa da znamo na čemu smo više sa tom košarkom.

    Čim se ovo dešavati je već dogovoren nastavak i radije me ta odluka !

    Pa dobro lepo da se svi okupe i da odluce kako ce i sta ce

    ako igraci budu ucestvovali u odluci ,od evrolige nema nista

    Samo jos da potvrde da nastavljaju i to je to 😁

    da docekamo vise i taj ponedeljak,navijam za nastavak

    Svi mi želimo nastavak.

    Svi jedva cekamo da cujemo konacnu odluku!

    Ostaje nam da sačekamo ponedeljak

    pa valjda ce vise krenuti,moze kod nas da se odigra i gotovo,da ne razvlace vise

Postavi odgovor