Evroliga, na čelu sa Đordijem Bertomeuom, održaće konferenciju za novinare u ponedeljak, najavljeno je iz te organizacije.
Razlog koji je naveden jeste objavljivanje i obrazloženje donetih odluka na sastanku koji će biti održan u subotu.
Sastanak podrazumeva kapitene timova, a biće prisutan još po jedan košarkaš iz svakog tima Evrolige i Evrokupa.
Pomenuta konferencija za novinare zakazana je za ponedeljak od 16.30 časova, po srednjeevropskom vremenu.
Zbog pandemije koronavirusa biće održana putem video linka.
LAZIĆ: Pametnije je da se sezona prekine i da se pripremimo za narednu!
OBAVEZNO POGLEDAJTE – NBA FINALE 1993. GODINE: Džordan je ugasio “sunca” uz rekordan 41 poen po meču!



DuLE
Da vidimo čega su se dosetili.
Orfanela
Valjda cemo ubrzo saznati kakvi su planovi za Evroligu.
Kalabic
Trebalo bi biti nastavak takmicenja kako u Euroleague tako i u Evro kupu. Oni sto odlucuju o sudbini ova dva takmicenja imaju objektivni interes nastavka zarad trofeja i prestiza.
LEMI
Nadamo se najboljem
Anđa
Ništa od evrolige
Igorconga
Nastavak sezone u Euroleague i Eurocupu zavisi samo od 11 klubova koji imaju A licencu potpisanu sa Ulebom, kako oni sutra odluce tako ce i biti, malo bode oči da Srbija koja je je pre svega kosarkaska zemlja nema pravo na glas, ali smo ipak sami krivi za takvo stanje!
Putnik
A sto smo krivi, zato sto smo siromasni sto nemamo novaca ili?
Bobi30
Ajd vala da vidimo i to vise
Aleksandra
Ajde dogovorite se jer nikom ne ide u prilog ovo odlaganje
Djela
Odlicna vest
Saska
E ajde docekacemo i subotu, i ponedeljak. .. Samo neka prelome vise…
Iva12
U ponedeljak,cemo napokon znati sta ce biti sa Evroligom,nadamo se samo jednom ishodu ovih pregovora.
Milena86
Konacno ce biti objavljeno sta ce biti i kada cemo gledati nastavak.
Atina00
Pa da napokon cujemo kakvi su im planovi za ovu godinu…
BB
Ajde bas!
Nemanja
Nema evrolige sto posto
Solo Inter
Nadamo se dobrim vestima
velja
Cas hoce, cas nece, neka se odluce
Sanja90
Cekamo subotu da cujemo konacne odluke
Filip
Ne verujem da će doći do nastavka.
Tasa
Nadam se konacnom dogovoru
Acke
Dzabe sve od nastavka nista
Zika
Zamlacuju narod samo da se ponada
Kole
Nece ni doneti nista konacno garant
M
Nastavka očigledno nece biti sto zvezdi najvise odgovara, a Partizan moze da se nada pozivu preko WC…
Goran85
Da čujemo da li igrate.
DelijaMomak
Sobzirom da spanci nece da igraju a imaju svoja 3 kluba za glasanje,tesko da ce se igrati.
SonPen
nista im vise ne verujem
Sallah89
hoce biti ,nece biti…vise ne citam nista u vezi eurolige dok ne vidim naslov konacnog datuma nastavljanja ili da se oktazuje
Srle
Zadnja vest evroliga i evrokup se poništavaju dovidjenja i prijatno.
Gogi
Dok su zakazali konferenciju ne verujem da će nastavka biti!
Marko
Nadam se da ce nastaviti
Djordje
Ajde da se nastavii
Filip
A pa napokon da cujemo sta su odlucili
Dovla
Jedva cekam odluku
Vlada
Napokon
Boro
Samo da već jednom odluče hoće li se nastaviti ili ne.
Scar
Ajde još tu konferenciju da čujemo pa da znamo na čemu smo više sa tom košarkom.
Nemanja
Čim se ovo dešavati je već dogovoren nastavak i radije me ta odluka !
Gedza
Pa dobro lepo da se svi okupe i da odluce kako ce i sta ce
Dzimbo
ako igraci budu ucestvovali u odluci ,od evrolige nema nista
Ivan
Samo jos da potvrde da nastavljaju i to je to 😁
Buda77
da docekamo vise i taj ponedeljak,navijam za nastavak
Dule
Svi mi želimo nastavak.
Vuk89
Svi jedva cekamo da cujemo konacnu odluku!
Ruki
Nadam se nastavku, samo to
Stojan
Ovo izgleda da ce biti nastavka
Katarina
Ostaje nam da sačekamo ponedeljak
pavle
pa valjda ce vise krenuti,moze kod nas da se odigra i gotovo,da ne razvlace vise